Best Music

Співачка BARABANOVA оголошує революцію сміливості

Новости 25.05.2019
Співачка BARABANOVA оголошує революцію сміливості

Співачка BARABANOVA після двох вдалих релізів "Майже ідеальний" і Diva, які доcі знаходяться в гарячих ротаціях українських радіостанцій, підкріплює успіх новим синглом "Весна". Автором слів виступив Андрій Осадчук, автор хітів Лободи та Кароль, музику створили Вадим Поротков і Микита Богданов.

Як зауважила BARABANOVA, сингл "Весна" увійде до дебютного альбому та стане відправною точкою у новому образі артистки.

"Ця пісня створювалася з думкою про кожну жінку, яка так само чекає весну, як я. Бути сміливіше в діях, одязі, ідеях. Відчути себе королевою, сп'яніти зухвалими думками та реалізувати все, що відкладалося. З "Весною" в навушниках хочеться йти на шопінг та завойовувати цей світ, оголошуючи революцію сміливості. Любити, танцювати, посміхатися весні та сміливіше мріяти. Адже мрії мають властивості збуватися ", - продовжила співачка

"Тут і про пристрасть, і дух пригод, і про точне відчуття того, що сьогодні трапиться щось неймовірне, — продовжив автор пісні Андрій Осадчук. Про сп'яніння щастям і про доросле кохання. Легка, світла, жіноча, після якої хочеться жити та любити. Це своєрідний весняний будильник, який у кожній дівчині розбудить щось особливе".

Уведомление

Поиск по сайту