Best Music

Шосте чуття презентує новий хіт 2019 року "Танцюй"

Новости 20.05.2019
Шосте чуття презентує новий хіт 2019 року

Шосте Чуття презентує новий хіт 2019 року. Цього разу гурт вдався до експериментів. І ви маєте можливість почути їх нове звучання.

«Танцюй» (байдуже, що скажуть!) – це пісня про любов до життя, про щастя від кожної миті, про те, що навколо нас безліч протиріч, і потрібно іти до своєї мети, не зважаючи, що кажуть інші.

Пісня була написана ще в грудні 2018 року, але саме зараз, коли надворі весна прийшов час презентувати її слухачам. Вона особлива, глибока та відчайдушна.

Презентація пісні «Танцюй» (байдуже, що скажуть!) відбудеться 5 березня.

Надихнули лідера гурту до написання пісні подорожі та спілкування зі студентами під час лекцій «Творче життя без страху». Адже студенти дуже відважні та водночас щирі. На одній з лекцій студентка написала вірш, про те, що такі лекції надихають студентів, дають їм віру у себе та сили іти далі і добиватися своєї мети. В свою чергу, за словами Михайла Бучковського ці зустрічі дають йому теж свій фітбек. Саме таким відгуком цих подій стала пісня «Танцюй» (байдуже, що скажуть!)

«Танцюй» (байдуже, що скажуть!) увійде до третього альбому гурту, реліз якого відбудеться осіння 2019 року. Зараз гурт активно концертує та готується до зйомок відео кліпу на щойно презентовану пісню.

Уведомление

Поиск по сайту