Best Music

Роман Скорпіон вперше виступить у Києві з сольним концертом!

Новини 19.10.2019
Роман Скорпіон вперше виступить у Києві з сольним концертом!

2 листопада у МЦКМ (Жовтневому палаці) справжній романтик та завидний холостяк Роман Скорпіон представить сольний концерт «Моя».

Завдяки неймовірно успішним синглам “Закохався”, “Поцілую”, “Обійму”, “Давай будем разом”, “Моя” співак завоював велику прихильність і любов глядача. Роман родом зі Львова, свій творчий шлях розпочав у 2013 році з дебютною піснею “Поцілую”, а пісня-візитівка “Закохався” вже давно стала народним хітом. Сьогодні у його творчості чимало яскравих кліпів, україномовний альбом “Поцілую тебе”, мільйонні перегляди відео в інтернеті, а на концертах - завжди повні зали. Його пісні лунають на топових радіостанціях України та далеко за її межами, а гастрольний графік артиста розписаний на декілька місяців вперед. З кожним днем Роман Скорпіон закохує все більше і більше слухачів до власної музики, яку пише від душі. Він сам продюсер свого проекту та автор усіх пісень, які виконує.

На сольному концерті в Києві артист представить слухачам абсолютно нове вражаюче шоу «Моя». Захоплюючі постановки, тони декорацій та пісні, які не залишуть байдужим нікого. Ви повинні це побачити, щоб заспівати головні хіти разом з улюбленим виконавцем і поринути у світ справжньої щирості та любові!

2 листопада 2019, початок 19:00

МЦКМ (Жовтневий палац), Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Квитки можна придбати тут:

https://kiev.karabas.com/ua/roman-skorpion-16

Повідомлення

Пошук по сайту