Best Music

Роман Скорпіон п’яніє від кохання у новому відеокліпі

Новини 15.09.2019
Роман Скорпіон п’яніє від кохання у новому відеокліпі

Український співак і завидний холостяк Роман Скорпіон презентував кліп та авторський трек «П’яний» у новому для нього стилі.

Справжня захоплива love-story, Париж і багато фото, так коротко можна описати відеороботу артиста. Зйомки проходили в Києві і тривали протягом двох днів, режисером кліпу виступила Інна Грабар.

«За буденністю та метушнею ми не помічаємо людей з якими можемо прожити щасливе життя. Саме цю тему пісні ми хотіли передати у кліпі, і мені здається, режисер своїм баченням змогла втілити ідею у картинці. Адже працювати з Інною було дуже легко, більше того, ми з нею на одній хвилі відчули, якою саме має бути ця робота. Коли тільки починали обговорювати ідею кліпу, паралельно я працював над створенням другого куплету пісні, а Інна дописувала сценарій. Ми були приємно здивовані, коли побачили фінал історії»,- ділиться Роман Скорпіон.

«Ідея кліпу - не зациклюватись на повсякденних справах, а відволікатись і помічати речі, які відбуваються навколо нас, адже у вирі сьогоднішніх технологій і подій ми забуваємо про найголовніше – про кохання. Ми відзняли цікаву історію двох незнайомих людей, які випадково зустрічаються поглядами у шаленому ритмі життя, але через свою зайнятість вони втрачають можливість бути разом», - коментує Інна Грабар.

Для створення романтичної атмосфери було обрано багато локацій: озеро, вулиця, бізнес-центр і дім. Не обійшлось і без курйозних моментів, під час сцени на озері, човен у якому знаходились головні герої раптово почав набирати воду і тонути, на щастя все завершилось добре.

Також Роман Скорпіон готується до першого сольного концерту в Києві, де презентує нове шоу «Моя». Концерт запланований на 2 листопада цього року.

Повідомлення

Пошук по сайту