Best Music

Птаха: ALYOSHA презентувала саундтрек до серіалу «Сага»

Новини 19.09.2020
Птаха: ALYOSHA презентувала саундтрек до серіалу «Сага»

Прем’єра 12 серійної історії відбудеться у жовтні на телеканалі «Україна»

У своїй новій роботі ALYOSHA фокусує увагу на великій силі слова. Як зазначила артистка, пісня «Птаха», що увійде до її майбутнього лонг-плею, відразу народилася як саундтрек. Але картина, ідея якої була б співзвучна із сенсом синглу, знайшлася не відразу. Тому його реліз відбувся через чотири роки з моменту написання.

Зміст серіалу «Сага» неабияк резонує із сенсом, що я вклала в трек. Пісня за емоціями, глибиною та розумінням в унісон супроводжує сюжетну лінію серіалу. Пам’ятайте, наше життя залежить від кожною думки, кожного слова, кожної дії. І вони мають свої наслідки», — прокоментувала ALYOSHA.

«Наша команда довго шукала саундтрек для промокампанії «Саги». Попри величезну кількість сучасних і вже класичних українських композицій, досить складно було знайти пісню, яка за глибиною, щирістю й масштабом емоцій була б співзвучна нашій кінострічці. Коли ми почули «Птаху», то відразу зрозуміли, що ця композиція – ідеальне доповнення для відеоряду «Саги». «Птаха» - це не тільки красивий український спів, це українська душа, чуттєвість і здатність любити попри все», — розповідає промо-директор каналу «Україна» Світлана Бережна.

Нагадаємо, минулого року телеканал “Україна” анонсував зйомки серіалу “Сага”. За підтримки Міністерства культури виробництвом картини за замовленням каналу займалася кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн». У серіалі глядачі стануть свідками ключових подій української історії з 1914 по 2014, через призму життя родини Козак. Шість поколінь однієї сім’ї через роки зрад, образ і болю пронесуть любов до своєї сім'ї, дітей і рідної України.

Режисером стрічки виступив Дмитро Лактіонов, оператором-постановником Михайло Марков. В зйомках взяли участь видатні актори: Ада Роговцева, Ольга Сумська, Наталка Денисенко, Ігор Пазич, Яков Кучеревський та інших.

Повідомлення

Пошук по сайту