Best Music

Прем'єра відео до нового французького синглу «1!2!3!» від співачки LAUTA.

Новини 05.06.2020
Прем'єра відео до нового французького синглу «1!2!3!» від співачки LAUTA.

Після драйвових хітів «ЗОЖ» і провокаційного «П.М.С.» LAUTA знову змогла здивуватиглядачів. Вона представила відео до треку «1!2!3!», що був написаний Анною Ніколайчук,Владиславом Чехович Aka DJ Lutique та самою співачкою, яка досконало знає французьку. Режисером відео став молодий український режисер і фотограф Віктор Бакін.

Зйомки відбувалися у закритому павільйоні. Особливу увагу приділили світловомуоформленню, через що здається, що співачка буквально занурена в різнокольорову масу. LAUTA в відео постає в новому образі, який неодмінно здивує глядачів.

Сама пісня «1!2!3!» про руду дівчину, яка шукає кохання. «Її серце закрите під вуаллю сексуальності та сарказму, але всередині неї живе маленький рудий янгол, який хоче теплого справжнього почуття», - пояснює LAUTA. «Ginger girl», - співається у пісні і такими словами описує свій стан сама співачка.

Це новий напрям в її творчості, який не закінчиться на одному синглі, а навпаки зовсім скоро захопить увагу, ще однією піснею та відео в провокаційному стилі LAUTA.

Повідомлення

Пошук по сайту