Best Music

Прем'єра! Павло Зібров - Купайтесь в щасті

Новини 26.10.2020
Прем'єра! Павло Зібров - Купайтесь в щасті

Друзі, презентую вам нову пісню!

В період карантину хочеться легкості, романтики та свята, тому раджу вам вмикати цю пісню вранці та бадьоро починати свій день під гаслом - «Купайтесь в щасті, тоніть в коханні»! 

Для мене це вже третя робота («Викраду», «Самая любимая»)з автором музики Ростиславом Галаганом та автором слів - Ігорем Блоцким, відомим за текстами пісень «Ах какая жещина» , «Больно мне больно» та ін.

Дуже приємно що моя творчість популярна за межами України, білоруський та український автори запропонували знову свою роботу, але російською мовою. Я попросив зробити переклад і вийшло дуже круто. Будь який хіт будується на двох-трьох ключових фразах, які запам’ятовує слухач, це є зерно.

В цій пісні словами «Купайтесь в щасті, тоніть в коханні» - сказано все. До речі, цю цікаву яскраву обкладинку робила моя Діана. Мені здається що вона повною мірою відображає позитивний настрій пісні! - поділився співак Павло Зібров. 

Пісня вже доступна для скачування та прослуховування на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Повідомлення

Пошук по сайту