Best Music

Прем’єра! Анастасія Кожевнікова пережила депресію та випустила кліп «Мотылек»

Новини 05.07.2020
Прем’єра! Анастасія Кожевнікова пережила депресію та випустила кліп «Мотылек»

Здійснилося те, чого так довго чекали шанувальники співачки Анастасії Кожевнікової – артистки, відомої своїми чуттєвими ліричними піснями, дівчина представила танцювальний сингл, що має назву «Мотылек». Разом з піснею відбувся реліз атмосферного кліпу, що був знятий у живописних місцях України. Не обійшлося й без відвертого зізнання.

Узбережжя і водна гладь Чорного моря, дикий острів "на краю світу" Тендрівська коса, Херсонські гори або український Гранд-каньйон, обривисті скелі – всю цю красу можна побачити в новій відеороботі Анастасії Кожевнікової "Мотылек". Пейзажі в відео не поступаються паттернам Ісландії, хоча всі кадри були зняті в Україні. В широті цього величезного "світу", в серце природних просторів танцює чуттєва дівчина-метелик - сама співачка.

Алегоричний образ в кліпі був обраний дівчиною не випадково - нову сольну роботу Анастасія Кожевникова присвятила всім, кого турбують невиправдані очікування і докори сумління. Ще зовсім нещодавно, до початку сольної кар'єри артистка сама пережила подібне.

Я поринала в депресивні стани, в якісь моменти здавалося, що нічого не можна змінити, мене з'їдало почуття провини і занижена самооцінка, - відверто розповіла співачка. - В якийсь момент я зрозуміла, що так далі не можна і треба себе рятувати. Потрібно дбайливо зберігати своє нутро - «метелик», в самому таємному, затишному місці, щоб ніхто ззовні не зміг зачепити.

Співачка зізналася, що депресія наздогнала її вже в перший рік участі в групі "ВІА Гра", і їй знадобилося багато часу, щоб з ними впоратися:

"Бути вірною собі - головне протиотруту всіх зол. Навіть крах мрії і нереалізованість не можуть цьому перешкодити. Не варто заганяти себе в кут, сміливо «танцюй», адже будь-яка проблема вирішувана. Я зрозуміла це, і дарую цю пісню всім вразливим серцям - кожному на цій планеті. Танцюйте, любите, розправляйте крила, летіть на світло!"

Цікаво, що пісня «Мотылек» стала музичним розвитком минулого синглу співачки «Кокон», а смислова лінія перейшла з однієї композиції в іншу. Музику та слова до нового треку написав Олександр Хорошковатий, автор супер – хітів «Звезды в лужах» та «В радости и разлуке»

Пісня Анастасії Кожевнікової «Мотылек» вже доступна на всіх музичних платформах, mood video можна переглянути прямо зараз в ефірі музичних телеканалів, а також на YouTube – каналі співачки.

Повідомлення

Пошук по сайту