Best Music

Прем’єра першого україномовного альбому Сергія Бабкіна - «Музасфера»

Новости 21.04.2019
Прем’єра першого україномовного альбому Сергія Бабкіна - «Музасфера»

Сьогодні, в Міжнародний день музики відбулась довгоочікувана прем’єра 12-го за рахунком і першого україномовного альбому артиста-душі, музиканта, актора і тренера-переможця «Голосу країни-8» Сергія Бабкіна із назвою «Музасфера».

В альбом увійшло 13 треків, серед яких вже улюблені українцями «Де би я» і «Хто далі йде», саунд-трек до одноіменного фільму «11 дітей з Моршина», а також 10 абсолютно нових композицій. Саунд-продюсером альбому став Віталій Телезин, відомий по роботі з «Океаном Ельзи».

«Процес запису альбому на «Студії 211», де я працював вперше в житті, був зовсім іншим, аніж мої попередні досвіди. Там я працював з Віталієм Телезиним, який потім став саунд-продюсером альбому. Я народився не в україномовній родині, але я мріяв випустити повністю україномовний альбом. Тому ми продумували різноманітні варіанти, думали над текстом і багато змінювали. «Музасфера» - це та оболонка, в якій я перебуваю. Це Сонце, а воно є сферою і все живе з'явилося саме завдяки йому. Мене надихає життя, будь-які зміни, навіть те, що ми знаходимося на цій землі», - розповідає про написання платівки Бабкін. А вже 22 листопада розпочинається великий всеукраїнський тур Сергія Бабкіна на підтримку альбому «Музасфера».

Уведомление

Поиск по сайту