Best Music

Прем'єра кліпу! MamaRika - Ти і Я

Новости 23.03.2019
Прем'єра кліпу! MamaRika - Ти і Я

Трек "Ти і Я" я написала ще дуже давно і я вважаю,що зробила правильно,довіривши спродюсувати його саме MONATIK. Пісня набула легкості та дещо нового звучання - і в цьому весь кайф! Мама може бути різною! Впевнена, це далеко не остання наша спільна робота з Monatik Chilibi Sound. Пацани, Dmitriy Monatik, Антон Чилиби, дякую! Ви – круті!

Ну а відео вже традиційно знімав мій талановитий друг –режисер Radislav Lukin. Знову експромт. Просто візуалізація музичної енергії. Всі фішки з’являлися вже на знімальному майданчику. І ми як завжди ловили кайф від самого процесу! В результаті вийшов такий собі сексі-монолог про те, що відчуває кожна людина, коли хоче бути поряд із об’єктом свого бажання. Дякую всій команді BALLS production за самовідданість і професіоналізм! В нас попереду ще багато крутих історій!Трек "Ти і Я" я написала ще дуже давно і я вважаю,що зробила правильно,довіривши спродюсувати його саме MONATIK. Пісня набула легкості та дещо нового звучання - і в цьому весь кайф !Мама може бути різною! Впевнена, це далеко не остання наша спільна робота з Monatik Chilibi Sound. Пацани, Dmitriy Monatik, Антон Чилиби ,дякую! Ви – круті!

Ну а відео вже традиційно знімав мій талановитий друг –режисер Radislav Lukin. Знову експромт. Просто візуалізація музичної енергії. Всі фішки з’являлися вже на знімальному майданчику. І ми як завжди ловили кайф від самого процесу! В результаті вийшов такий собі сексі-монолог про те, що відчуває кожна людина, коли хоче бути поряд із об’єктом свого бажання. Дякую всій команді BALLS production за самовідданість і професіоналізм! В нас попереду ще багато крутих історій!

Уведомление

Поиск по сайту