Best Music

#ПОСЕКРЕТУ МАКС БАРСЬКИХ СКАСОВУЄ КАРАНТИН ТА ЗАПУСКАЄ САУНДТРЕК МАЙБУТНЬОГО ЛІТА!

Новини 25.10.2020
#ПОСЕКРЕТУ МАКС БАРСЬКИХ СКАСОВУЄ КАРАНТИН ТА ЗАПУСКАЄ САУНДТРЕК МАЙБУТНЬОГО ЛІТА!

Ще не затих оглушливий успіх попереднього синглу Макса Барських «Лей, не жалей», а музикант вже випускає черговий блокбастер з майбутнього альбому «1990». У день прем'єри треку «По секрету» артист також презентує однойменний кліп.

Лейтмотивом нового синглу Барських звучить визнання жіночої краси, як найвищої сили природи.

Макс Барських: «Піснею і кліпом мені хотілося створити портрет сучасної жінки, підкреслити його багатогранність, різнохарактерность: від юної спокусливою Лоліти до яскравої фурії».

Щоб екранізувати багатогранність і унікальність жіночого портрета, команда артиста відправилася в Лос-Анджелес. За місяць до старту зйомок Барських анонсував міжнародний кастинг, в рамках якого понад 100 дівчат-моделей з різних країн боролися за своє місце в майбутній відеороботі.

Алан Бадоєв: «Ми шукали не просто модельну зовнішність, нам був цікавий характер жінки. Я спочатку задумав відео в стилі відомих кліпів Джорджа Майкла з топ моделями 90-х. Саме з цієї причини ми запросили Анну Богдан - нашу музу і близьку душу, а також дуже талановитого режисера до со-створення збірного відео образу».

Завдяки неповторному авторському почерку і вмінню точно відчути красу швидкоплинного моменту, майбутня робота в об'єктиві Богдан придбала особливий шик і чуттєвість.

Анна Богдан: «Нас трьох об'єднує те, що ми з заряджаємося енергією один одного. Ми відчуваємо схожі моменти і дивимося на світ через лінзу, якоїсь паралельної романтичної реальності. Крізь призму цього відео я хотіла передати образи абсолютно різної і божевільної за своєю природою жінки, якими суперечливими і передбачуваними, різними і в той же час схожими ми можемо бути. Захід, дівчата і якась свобода, пошук тієї самої єдиної, пошук того самого почуття ... І Макс немов гість, який зійшов з кадру 90-х. Це моя улюблена епоха в стилістиці кліпів»

Практично вся робота над створенням нового відео від першого дня кастингу до постпродакшену фінального кадру проходила в режимі онлайн між Києвом і Лос-Анджелесом, а сам знімальний процес зайняв чотири доби. Технічною особливістю кліпу є той факт, що весь матеріал відзнятий на вінтажну кінокамеру 8 mm.

«По секрету» - четвертий трек з шостого повноформатного альбому Барських «1990». Прем'єра синглу відбулася на всіх цифрових майданчиках світу і ексклюзивно в ефірі топових радіостанцій 7 країн: України, Білорусі, Росії, Казахстану, Молдови, Латвії, Естонії.

Повідомлення

Пошук по сайту