Best Music

Поради від українських зірок: як провести цю осінь поза межами депресії та поганого настрою

Новости 20.07.2019
 Поради від українських зірок: як провести цю осінь поза межами депресії та поганого настрою

Осінь майже всі вважають порою прохолоди та поганого настрою. Для декого - це можливість роздумів над власним життям та розвиток, а для когось, навпаки деградація та депресія. Але наші улюблені зірки не можуть просто так залишити своїх фанатів, тому ексклюзивно для Best Music розповіли, як провести цю осінь поза межами депресії.

Музика – це панацея від поганого настрою. Треки, які надихають і в той самий час зігрівають цією прохолодною осінню. Поради від найщирішої співачки – TARABAROVA, вмикайте навушники та слухайте!

«Обожнюю усі треки групи Cigarettes after sex. Також класний альбом "Trench" вийшов нещодавно у Twenty one pilots. Але, якщо чесно, цієї осені я слухаю альбом "23:25" на повторі. Він для меня особливий!..»

Що вдягнути аби відчувати себе затишно і стильно, а головне підняти настрій собі та оточуючим.  Топ луки осені від співачки Лії.

«Цієї осені я рекомендую романтичні образи, ефектні офісні сети, а також осінні луки street style, що зроблять ваш образ неперевершеним в будь-якій ситуації. А взагалі зручність і тепло завжди в тренді».

Кажуть, що книжки - найпотужніший антидепресант. Коли відчуваєте смуток, заваріть гарячого чаю, укутайтесь в ковдру та читайте. Фронтвумен гурту Marlen порекомендувала свій Топ затишних книжок, які зігріють цією осінню.

«Я очень люблю перечитывать книги Бориса Акунина,серия про Фандорина. Так как деятельность моя очень активна,чтения выбираю легкое,на отвлеченную тему с долей хорошего юмора».

Мабуть, всі люблять укутатись в ковдру, зробити гарячий чай та дивитись фільми похмурою осінню. Але, які саме фільми, нам розказав Артем Кай.

Якщо бути чесним, то ніколи в принципі депресію не вгамовував за допомогою перегляду фільмів, але зараз задумався над цим питанням і ось моя підбірка:
5 місце: "Форсаж" - для хлопців ідеальний фільм щоб відволіктися і відчути себе справжнім гонщиком.
4 місце: "1+1" - поєднання веселих та сумних емоцій під час перегляду цього фільму приведе в баланс ваш мозок і душу.
3 місце: "Володар кілець" - фантастика завжди відволікає на високому рівні, особливо я люблю історичні картини які змушують зануритися в сюжет з головою.
2 місце: "Дружина напрокат" - ідеальна комедія для підняття настрою, неперевершений акторський склад і сюжет.
1 місце: серіал "Свати" - це той випадок, коли під час перегляду настрій підіймається моментально, будь-яка серія здатна вивести із депресивного стану.

Як зробити похмурі дні яскравішими? Починайте з себе, а в цьому вам допоможуть beauty-секретики від Аліни Палій.

«Осінь - перехідна пора року у погоді і у настрої, перехід від гарячих, яскравих емоцій до більш спокійних, теплих і водночас холодних. Так само і в макіяжі - хочеться зберегти теплі відтінки , і поєднати їх з холодними , але при цьому не втрачаючи кольорів. Я намагаюся тримати баланс завдяки натуральним, теплим відтінкам тонального крему, хайлайтера і рідких нюдових тіней, а яскравість додаю виражаючи очі щільною маскарою для вій і зволожуючою помадою для губ з насиченим кольором холодних відтінків».

Осінь – прекрасна пора для саморозвитку, а чим корисним можна себе зайняти цією осінню розказав Артем Мех.

1. Съездить всей семьёй в лес, а ещё лучше в дендрологический парк "Александрия" в городе Белая Церковь. Осенью там особая атмосфера.
2.Начать учить новый язык, например, испанский. Или подтянуть английский. Посещайте разговорные клубы с носителями языка.
3.Пробежки на свежем воздухе. Рекомендую это делать ранним утром, мне это даёт силы и энергию на целый день.
4.Сходите в кинотеатр на замечательный фильм «Звезда родилась» (англ. A Star Is Born). Отпустите все свои проблемы, хотя бы на время просмотра и не сдерживайте эмоции — это поможет сделать перезагрузку.
5.Осень - пора концертов и различных мероприятий. Есть несколько хороших сайтов на которых вы можете купить билеты. Следите за афишами и не пропускайте шоу ваших любимых артистов.

 

 

Уведомление

Поиск по сайту