Best Music

Поліна Крупчак – Море (Прем’єра пісні)

Новини 06.07.2020
Поліна Крупчак – Море (Прем’єра пісні)

У морі любові зазвичай купаються без купальників. Під пісню «Море» Поліни Крупчак згадують про свої романтичні пригоди на морі та планують свою відпуску. Пісня була представлена місяць тому в ефірах багатьох українських ФМ радіостанцій, але реліз пісні відбувся тільки зараз – коли почався сезон відпусток, а пісня стала досить актуальної серед відпочиваючих.

Пісня була написана українською мовою та увійде у других повноформатний альбом, над яким Поліна Крупчак продовжує активно працювати, не дивлячись на ситуацію з культурою в країні… Співачка вірить в те, що все буде добре: повністю відновить роботу транспорт та більшість людей зможе поїхати відпочити.

Пісню Поліни Крупчак написав Ігор Осипенко – автор багатьох пісень співачки. Дана пісня вийшла запальна завдяки танцювальним ритмам, звучанню сопілки та звичайному тексту про спекотне літо та романтичних пригодах на морському узбережжі.

Для тих, хто ще не на морі – вмикайте «Море» Поліни Крупчак та мрія про відпочинок може стати реальністю вже цього літа.

Повідомлення

Пошук по сайту