Best Music

Перший рейс цієї весни: Денис Реконвальд презентував сингл «Самолёт» (прем'єра)

Новини 12.08.2020
Перший рейс цієї весни: Денис Реконвальд презентував сингл «Самолёт» (прем'єра)

Сьогодні, 22 травня, набрав висоту перший музичний рейс. Артист Денис Реконвальд презентував свій новий сингл«Самолёт», який вже можна знайти на музичних аеродромах iTunes і Google Play.

Зараз ми зі зрозумілих причин не можемо спонтанно взяти квиток на літак і вирушити в довгоочікувану подорож,тому багатьом залишається лише мріяти про літній відпочинок. Але український артист Денис Реконвальд підготував перший музичний рейс, який понесе в літо всіх охочих – свій новий сингл «Самолёт».

«Пісню я допрацював на карантині і вирішив випустити зараз, як мені здається, це ідеальний трек для нинішньої ситуації. Мій друг написав мені кумедну фразу: «Лети акуратно, на хмарах ожеледиця», вона мене зачепила, я її записав у себе в голові. І ось через 5 років одна фраза перетворилася на пісню. В цьому треку я передав свій настрій. Зараз ми всі в очікуванні, коли все налагодитися, і ми зможемо полетіти на білому літаку», – поділився Денис.

На самоізоляції артист не лише присвятив свій час творчості, а й кардинально змінив імідж. Новий колір волосся і стрижка викликали бурхливу реакцію серед підписників у соціальних мережах.

Повідомлення

Пошук по сайту