Best Music

Новорічні свята та традиції українських зірок

Новости 24.06.2019
Новорічні свята та традиції українських зірок

Новорічні свята - це завжди затишна, домашня атмосфера, висока ялинка, що гріє душу і створює особливий настрій, а також коли вся сім'я разом. Напередодні Нового року українські зірки розповіли про традиції своєї сім'ї, а також з чим асоціюється у них це свято.

Ivan NAVI

Як правило, я святкую Новий рік на сцені, а Різдво для мене - сімейне свято. Традиційно всією родиною ми з'їжджаємось у невеличке містечко Жовква, що біля Львова. Започаткували цю традицію три брати, один з яких був мій дідусь. Моя родина дуже співоча, тож завжди колядували, грали на акордеоні. Коли мені виповнилось 12 років, я теж навчився грати на цьому музичному інструменті і з того часу, беру акордеон з собою на свята. Це вже теж стало традицією. Новорічні свята асоціюються з шаленим концертним графіком, мандаринами і гірляндами. А взагалі дуже люблю цей період року, тому що він має в собі щось казкове, магічне. Час справжніх див.

Лия Ли

Новый Год для меня всегда был особенным праздником и приносил только позитивные эмоции, но не обходилось и без курьезных ситуаций, которые запомнились мне на всю жизнь. «Лучший» свой новый год я провела в машине, это был 2015, ехала на корпоратив, где должна была выступать. Мы с нашей небольшой командой застряли в сугробах и простояли в каком-то лесу около 3 часов. Вначале нас охватила паника, но потом мы быстро взяли себя в руки и пытались вытянуть машину. Когда мы поняли, что эта ситуация безнадежна, я сказала: «Ребята, не провожать же нам последние минуты старого года и не встречать новый с плохим настроением и просто сидя в машине?». После этих слов, ребята быстро включились и забыли про то, где мы находимся, они включили новогодние атмосферные треки ABBA достали мандаринки и начали танцевать прямо на улице в сугробах и устроили настоящую «Новогоднюю вечеринку». На корпоратив мы конечно так и не попали и только спустя три часа друзья нас забрали и вытянули машину. Не смотря на снег, холод, застрявшую машину, мы создали просто нереальную атмосферу, которая сделала этот год незабываемым.

Лучшим подарком на Новый год – это когда вся семья в сборе. 

Роман Бахарев, группа Bahroma

Новый год всегда ассоциируется с чем-то очень хорошим, наполняет меня надеждой на светлое завтра. Для меня это самое большое событие в году, когда тебе предстоит загадать желания на весь предстоящий год вперёд и проанализировать всё, что случилось в предыдущем. Мне кажется, что я до сих пор верю в деда мороза, ну а точнее сказать, верю в чудеса, особенно новогодние. А что касается традиций, конечно, как и во всех семьях, мне нравятся шумные застолья, когда традиционные оливье и шуба, шампанское и бутерброды с икрой. Обязательная традиция - это загадывание особенного желания, которое должно сбыться в новом году.

Paulman

Дуже люблю різдвяні та новорічні свята. Я народився у родині, де традиції українського Різдва є дуже живими. На Святу вечерю ми завжди стелимо солому під скатертину, а господар сім’ї, світлої пам’яті мій дідусь, перед початком вечері завжди заносив у кімнату дідуха. До того ж дуже символічно, що прізвище моїх дідуся та бабусі - Дідух. Ми завжди багато колядуємо і це створює приємну домашню ауру та святкову атмосферу. Я колядую змалечку і, мабуть, невипадково й дуже органічно це трансформувалося й розвинулося у мої теперішні щорічні різдвяні проекти з оркестром, з якими їздимо концертними турами цілою Україною. Для мене Різдво - це родинне свято домашнього затишку, наповнене аурою духовності, любов’ю близьких і рідних мені людей, а також давніми українськими традиціями.

Новорічні свята переносять мене в казку. Це один з моїх улюблених періодів року. Якщо є змога бути в цей період вдома - то це прекрасна можливість розділити святкову атмосферу з людьми, яких я дуже люблю. Якщо ні - то зазвичай переношу тепло родинної атмосфери людям, яким співаю на концертах. Новорічні свята - це мерехтіння різнокольорових ліхтариків, коляда, морозне повітря і найкращі очікування, з якими готуюсь зустрічати прийдешній рік.

Яна Брилицкая

Кожен Новий Рік для мене - це магічна казка. І так було завжди, коли мені було 7 років, і в 15, і навіть зараз. Я це свято дуже чекаю, і обожнюю його саме за моменти приготування і загадування бажання під бій курантів. Мій ритуал - це записати бажання на листі паперу, підпалити і випити із шампанським, коли годинник б’є опівночі. І до речі, диво це чи ні, але всі мої бажання збуваються, мабуть новорічна магія.

Але саме в минулому році зі сталась мною така турбулентність, що я просто пропустила Новий Рік.

У мене був аншлаг концертів в новорічну ніч, а для музикантів - це найкраща пора. І тому в мене з моїми музикантами було 2 концерти. Перший був до 12 ночі, а наступний за містом о 12.15, і саме за 30 хвилин я мала із центру міста доїхати до Конче Заспи. Звичайно, я заздалегідь все продумала і попросила музикантів взяти з собою шампанське, відкоркувач та бокали. І що ви думаєте? Ми взяли все, окрім шампанського, і навіть не зрозуміли коли був той Новий Рік. Але, як то кажуть, як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш. Новий рік з моїми музикантами - це свято, а отже, буде багато роботи. І в принципі, тут знову мої бажання здійснились - в цьому році було вдосталь роботи, творчості та приємних моментів.

Уведомление

Поиск по сайту