Best Music

Нова тигриця в зграї шоу-бізу. Українська співачка SHALENA презентувала сингл на Міжнародний день тигрів.

Новини 29.11.2020
Нова тигриця в зграї шоу-бізу.  Українська співачка SHALENA презентувала сингл на Міжнародний день тигрів.

Сьогодні, 29 липня нова українська співачка SHALÉNA презентувала на міжнародний день тигрів сингл «Тигри». Справжнє ім'я SHALENA - Олена Савчина.

SHALENA - це проект про дівчину, яка втомилася від проблеми сучасного світу - стереотипного сприйняття відносин, дівчат , і любові в цілому. SHALENA тому, що вона не боїться образити чиїсь почуття, робить це сміливо та відкрито. SHALENA - це гра протиріч: тендітності і бунтарства, чуттєвості і сили духу, любові і незалежності. Саме про це все буде розповідь у першому ЕР, який співачка планує незабаром презентувати. 

Сингл “Тигри” розповідає про те, що де б ти не був, - вдома завжди буде краще. Фраза : “Де найкращі вечорниці? Коло нашого ставка”, цю думку і підкреслює. Ми ,як тигри, у пошуках здобичі, ми постійно знаходимося на полюванні, але іноді забуваємо, що найважливіше - своя зграя. SHALENA висловлює цю ідею брутально, завершуючи думку у приспіві - “Не твоя мама...”тому, що “Добре там, де нас нема”

“ ШАЛЕНА повністю розкриває мій внутрішній світ, в якому часто верх бере бунтарство. Я ніколи не любила миритися з чимось та опускати руки. Мені багато є чого сказати, і кожну пісню я би хотіла зробити першою, але ця доля випала “Тиграм”. Вона відкриває стиль, в якому я хочу спілкуватися з людьми, вона каже як є. Можу тільки додати, що далі - більше” - поділилася SHALENA.

Повідомлення

Пошук по сайту