Best Music

Нова артистка MONATIK Corporation NiNO презентує дебютний кліп "Словно цветы" (прем'єра відео)

Новини 26.10.2020
Нова артистка MONATIK Corporation NiNO презентує дебютний кліп

В мережі відбувся реліз дебютного відео нової артистки музичної корпорації MONATIK - NiNO.

"Словно цветы" - перша композиція творчого шляху NiNO, яка увійде в її сольний ЕР. Інді-поп артистка поєднує в собі приголомшливі вокальні дані, неповторний тембр голосу, почуття стилю і свіже, нове прочитання музики. Характерна риса дебютної роботи NiNO - щирість, душевність, відкритість, які притаманні і самій артистці.

Зйомки кліпу NiNO "Словно цветы" відбулися в настільки знаковому для команди MONATIK місті - Одесі (саме тут продюсер артистки зняв, що стали легендарними, кліпи "Кружит", "Vitamin D"). Режисером відео виступила Таню Муінне, відома своєю співпрацею з MONATIK, ROSALIA і Кеті Перрі.

NiNO: "Моя музична подорож починається прямо зараз. Я тягнуся до сонця".

Головним героєм нового кліпу NiNO став модель Василь Піменов, що знявся в рекламній кампанії Hugo Boss, а його друг, за сюжетом кліпу, Оу Влад брав участь в показі світового модного бренду Vetements.

У такому юному віці NiNO встигла підкорити серця мільйонів телеглядачів талант-шоу, в яких брала участь, також артистка дебютувала в якості актриси популярного молодіжного серіалу "Школа". Роком пізніше NiNO виступила на легендарному стадіоні шоу MONATIK "LOVE IT ритм", де постала перед 60-тисячною та аудиторією вже самостійним артистом.

MONATIK, продюсер артистки:

Перші надії ...

Перша закоханість ...

Немов перші квіти ...Ніно.

Як же я тобою пишаюся !!!

Я пам'ятаю тебе 11-річною дівчиною, що перемагає в танцювальних та вокальних конкурсах. Таку талановиту і геніальну. Минуло не так багато часу, але ти виросла так швидко, немов квіти ... Ти квіти нашої команди !!! Квітни не поспішаючи, розквітай кожну секунду !!! Чесно зізнаюся, у мене таке відчуття, що у моєї дочки сьогодні прем'єра. Переживаю несказанно, так мені хочеться, щоб у тебе все вдалося! Ти розумниця і, безумовно, приклад для наслідування! Нехай квіти проростають! Завжди поруч #WithLoveAndFlowersN🌷N🌼.І нехай квітами, найкрасивішими, буде укритий наш шлях ...Нехай найщасливішими на цьому світі ...Такими, немов я і ти ...такими яскравими, живими, ігнорують натяки порожнечі ...Такими ...які, ну, просто неможливо не помітити ...Такими, немов я і ти ...Квіти ...Які, немов завжди так знехотя, але так стрімко ...дорослішають діти ...

Made With Love And Flowers

Повідомлення

Пошук по сайту