Best Music

#несамотняя Uliana Royce

Новини 12.08.2020
#несамотняя Uliana Royce

Молода українська співачка й телеведуча Uliana Royce – вже «#несамотняя»! Амбітна артистка презентувала новий сингл з доволі інтригуючою назвою, чим збентежила своїх багаточисельних прихильників.

18-річна Uliana Royce – справжнє відкриття в українському шоу-бізнесі та популярний Insta-блогер: юна виконавиця з впізнаваним тембром та якісним сучасним саундом лише на початку свого творчого шляху, проте доволі впевнено набирає обертів та тисячі фоллоуверів. Здається, тільки нещодавно дівчина представила трек «Холодно і тепло», сонграйтером якого став Артем Пивоваров, проте літня прем’єра не примусила себе довго чекати. Новий хіт «#несамотняя» став завершенням трилогії пісень про душевні переживання співачки.

Ідея композиції «#несамотняя» належить самій Уляні, але перетворити задум у вірші їй допомогла мама та, за сумісництвом, продюсер – Юлія Лисенко.

«Коли ти відчуваєш щось дійсно справжнє, міцне та зворушливе, почуття, яке окрилює чи, навпаки, знесилює – ти стаєш дорослішим та по-інакшому починаєш бачити навколишній світ, своє оточення – себе. Пісня стала відображенням моїх думок, а рими – віддзеркаленням тих емоцій, які я проживала», - ділиться Royce.

Uliana Royce одразу вирішила візуалізувати свій чуттєвий сингл, залучивши до зйомок режисера Юджина Кулаковського. Відео до треку має характер танцювального марафону з різними хореографічними жанрами, такими як: Bboy, break dance, Popping, хіп-хоп, денсхолл та хілс. Команда кліпмейкера працювала на декількох локаціях, серед яких Dside Dance студія, майданчик просто неба – вулиця біля НСК «Олімпійський» та територія парковки одного з найбільших ТРЦ столиці. Загалом в процесі брали участь більше 20 професійних танцівників та три хореографи-постановника.

«Коли ми з колегами вперше почули сингл, то я відразу зрозуміла, що саме в цій роботі зможу реалізувати всі свої танцювальні навички. А я танцюю з 10 років – більшу частину життя! І ось нам спало на думку створити якісне dance-відео для YouTube з професійними хореографами. Що ми, власне, і зробили. Тож, з нетерпінням чекатимемо переглядів», - говорить Уляна.

Варто зазначити, Uliana Royce, як артист прогресивний, не забула про трендові TikTok-прийоми – кліп «#несамотняя» справді сподобається користувачам модного digital-додатку.

Тож прямо зараз дивіться прем’єру на всіх цифрових майданчиках та слухайте новий сингл «#несамотняя» від Uliana Royce!

Повідомлення

Пошук по сайту