Best Music

Наталія Гордієнко вертається до музичного світу

Новости 24.01.2019
Наталія Гордієнко вертається до музичного світу

 

Співачка Наталія Гордієнко повертається на сцену після перерви в кар'єрі. Артистка презентувала першу пісню з оновленої програми «Тільки тобі». За словами Наталії, їй є про що сказати слухачеві і глядачеві.

– Вірю, що любов і добро переможуть, і хочу про це співати. Без ванільних текстів і рожевих окулярів – про сьогодення. Я хочу спробувати зарядити позитивними емоціями тих, хто гостро відчуває їхню нестачу

коментує Гордієнко.

У розквіт кар'єри Наталія вийшла заміж за медійника і спортсмена Павла Черепіна. У пари з'явилося двоє дітей, і на деякий час Гордієнко пішла зі сцени заради сім'ї. Зараз чоловік підтримує прагнення Наталії повернутися в активну роботу.

Авторами пісні «Тільки тобі» є В'ячеслав Требухівський і Лариса Архипенко.– Часто музика сама знаходить виконавця, так сталося і зі мною, – каже співачка. – Довго сумнівалася, з яким репертуаром повертатися на велику сцену, але коли почула цю пісню – не сумнівалася ані хвилини!

Разом із треком було представлено і кліп. Зйомки відео на пісню «Тільки тобі» відбувалися на Кіпрі. Режисером став Максим Тужилін.

Уведомление

Поиск по сайту