Best Music

На каблуках та в латексі: MONATIK став наставником шоу «МАСКАРАД»

Новини 26.10.2020
На каблуках та в латексі: MONATIK став наставником шоу «МАСКАРАД»

3 жовтня в ефірі телеканалу 1+1 стартувало шоу «Маскарад», найнеочікуваніше та найзагадковіше шоу країни.

«На вас чекають 13 супергероїв, за образами яких ховаються найпопулярніші зірки українського шоубізнесу. Дві команди на чолі з капітанами ПТП та MONATIK будуть боротися за право розкрити якомога більшу кількість образів. Та команда, яка за всі ефіри зробить це найбільше разів — стане переможцем.»

У першому випуску глядачі побачили запеклу та веселу боротьбу між зірковими командами ПТП та MONATIK та виступи гламурного Вареника, зухвалої The Стрекози, таємничої Прими без голови, фантастичної рожевої Дракоші та мудрого Равлика. За правилами проєкту, кожного епізоду один із фантастичних героїв, який найкраще замаскувався, вирушає одразу до суперфіналу, а двоє потрапляють до "зони ризику". Рішення про це ухвалює ведучий та рефері проєкту Юрій Горбунов, спираючись також на думку зіркових команд та реакцію глядацької зали.

Зіркові команди змагалися у веселих конкурсах за право першими відгадати ім’я супергероя. Одним із таких став "ліпсінк баттл", де ПТП та MONATIK пародіювали MARUV.

У прем'єрному випуску команда MONATIK вирішила розкрити образ апетитного і привітного Вареника, який шалено не хотів покидати шоу. Виявилося, що за цим апетитним образом приховувалась Катерина Кухар.

Повідомлення

Пошук по сайту