Best Music

Мотоцикл, катана та битва ... Екстремальні зйомки кліпу «Sayounara» Uliana Royce

Новини 19.09.2020
Мотоцикл, катана та битва ... Екстремальні зйомки кліпу «Sayounara» Uliana Royce

Музичний жанр, що сколихнув весь світ, - K-pop - дібрався до українського шоу-бізнесу! В Україні цей напрям взяла на себе сміливість розвивати 18-річна співачка і популярний блогер - Uliana Royce.

«Разом з талановитим саунд-продюсером і популярним артистом Артемом Пивоваровим ми зробили стильний драйвовий трек. Він став наслідком мого творчого пошуку, захоплення мудрістю східних країн і знайомства з K-pop-рухом. В результаті вийшла полікультурна композиція, яка поєднала японські, корейські і українські музичні настрої », - каже Uliana Royce.

«Uliana Royce - це талановита співачка, яка додала нові фарби в український шоу-бізнес, почавши нову еру в музиці. Ми разом з Pivovarov Production будемо в цьому їй активно допомагати» - додав автор синглу Артем Пивоваров.

Разом з піснею артистка презентувала кліп. Це історія в японо-корейській стилістиці, дія якої відбуваються на стику двох реальностей. Авторами нетривіального відео стали Максим Шелковников і Денис Маноха, а продюсером зйомки виступив Віталій Денчук. Під час підготовки режисери протягом місяця з своєю командою створювали складні конструкції, продумували деталі, розробляли графічні спецефекти та будували декорації у вигляді справжнього японського мегаполісу. В цілому, над створенням кліпу працювала команда більш ніж з шістдесяти професіоналів. А самій Уляні спеціально для кліпу довелося освоїти водіння мотоциклу та вперше в житті взяти у руки справжню катану.

«Це було досить складно, тому що, по-перше, катана - це холодна зброя. По-друге, вона була досить важкою і гостро заточеною, а по-третє, на майданчику я була не одна, в кроці від мене танцювали хореографи, тому я мусила бути дуже уважною!» - ділиться співачка.

Кліп та сингл Uliana Royce «Sayounara» обіцяють стати новим витком у розвитку К-рор-культури в Україні.

Повідомлення

Пошук по сайту