Best Music

MONATIK презентує мюзикл нового часу "РИТМ"

Новини 19.09.2020
MONATIK презентує мюзикл нового часу

У головних ролях мюзиклу "РИТМ" - MONATIK, Віра Брежнєва, Alyona Alyona, Время и Стекло, KADNAY, Michelle Andrade, The HARDKISS, DANTES, TAYANNA, Lida Lee та інші.

Вересень 2020 року назавжди увійде в історію музичної індустрії. Автор найбільш танцювальних хітів, продюсер і композитор MONATIK презентував мюзикл нового часу "РИТМ". Режисером найбільш обговорюваної відеороботи осені виступила Таню Муінне, хореографом-постановником дії неймовірного масштабу став Денис Стульников, зобразив на камеру танці рівня Бродвейских постановок - Микита Кузьменко. Композитор мюзиклу MONATIK на своїй студії «Звучить Production» разом з Антоном Чілібі і Сергієм Єременко створив все музичне оформлення стрічки.

MONATIK: «Мюзикл - це давня мрія, адже там є все, що я так люблю: музика, танці, ритм, гумор, стиль, яскраві локації і безмежно талановиті артисти. Дякую BACARDI, з яким ми давно співпрацюємо, за те, що повірили в цю ідею і допомогли в її реалізації. Мені б дуже хотілося, щоб люди, які подивляться цей мюзикл відволіклися від щоденних проблем і сірих думок в голові, згадали про те, що є місце для радості, свята і танцю. З огляду на той факт, що ми дуже хочемо, щоб одного разу наш глядач відвідав «РИТМ» особисто, ми створили простір, завдяки якому глядач зможе розглянути кожен образ і кожну деталь».

Всі події сюжету відбуваються в чудовому місці, ім'я якому «РИТМ». Стилістика дії просякнута культової епохою «нульових» років. MONATIK, який не тільки зіграв одну з ролей, вперше став сценаристом. Діалоги, які обволікають насичений динамікою сюжет, підводять до номерів артистів і проводять глядача немов червоною ниткою по всьому мюзиклу.

Дизайнером костюмів виступила Ольга Жижко. Декоратором приголомшливою локації, яку хочеться розглядати до деталей - Олена Гаджилова. Стилістом зачісок стала Юлія Стець.

Допрем'єрний показ мюзиклу відбувся в київському кінотеатрі «Оскар» за кілька днів до прем'єри на офіційному YouTube каналі MONATIK. Гостями вечора стали головні герої стрічки - MONATIK, Віра Брежнєва, Alyona Alyona, The HARDKISS, Володимир Дантес, KADNAY, TAYANNA, Lida Lee, Michelle Andrade, Іван Фролов, Вікторія Батуі, Гарік Корогодський і багато інших.

Повідомлення

Пошук по сайту