Best Music

Молодий український співак ризикував життям заради нового кліпу

Новини 21.02.2020
Молодий український співак ризикував життям заради нового кліпу

Молодий український співак Максим Товкач з'явився на українській сцені не так давно. Хоч в арсеналі артиста вже декілька сольних концертів, сьогодні він презентує свою першу відео роботу.

Кліп на пісню "Я буду твоїм" поверне нас у спогади про літо. І хоч за віком уже прохолодно, на екрані буде справжня спека. Запальні танці, яскраві побачення і найкрасивіші місця Туреччини. Не обійшлося і без пригод, при зйомці в каньйоні артист ледве втримався на ногах, але все обійшлось. І як каже сам Максим, важливо, що ми зробили гарну картинку, а всі дрібниці нехай залишаються поза кадром.

"Пісню "Я буду твоїм" я написав в машині. Дякуючи своїй подрузі, прийшов на думку рядок "Ти будеш, будеш моя", а далі якось рядок за рядком. Взагалі машина для мене місце творчості, більшість пісень я написав в дорозі. Швидкість, краса навкруги і дорога, саме вони мене надихають. І цей кліп як раз про натхнення і про справжнє кохання, яке ти можеш зустріти в будь-який момент" - ділиться співак.

Режисером кліпу став Юрій Алексеєнко відомий своїми роботами для гурту "Антитіла", Ренати Штіфель, Вахтанга, Brandon Stone і ін.

"Максим, дивовижний артист з харизмою, і з піснею, написаною особисто - завжди виходить хороший результат, адже тоді це хороша колаборація внутрішньої гармонії на майданчику в усьому. Один з небагатьох на ринку співаків, які впевнено почувають себе і на сцені, і перед камерою, і в житті. Робота проходила на повному позитиві на кожній локації, що однозначно давало настрій всій знімальній команді. Особливо круто було сказати «стоп, знято» на Казі Каньйон. Дивовижна локація високо в горах, на якій просто хотілося стояти і мовчки дивитися навколо з захватом і абсолютною гармонією всередині. Дуже приємне співробітництво з Максимом. Він артист з великим майбутнім" - поділився після зйомок режиссер.

Повідомлення

Пошук по сайту