Best Music

Mari Cheba зняла зірок балету в новому кліпі

Новини 05.06.2020
Mari Cheba зняла зірок балету в новому кліпі

Співачка Mari Cheba презентувала нову пісню «Ангели» та відеокліп до неї. В стильному мінімалістичному ролику знялись зірки світового балету Олександр Стоянов та Катерина Кухар (учасниця журі телевізійного шоу «Танці з зірками»).

«Пісня "Ангели" - це історія кохання двох людей, які створені один для одного. Але в них багато випробувань, через які вони проходять протягом життя (як і всі люди). І ця пісня про ідеальне кохання, ідеальну половинку, яку треба цінувати і боротися за неї не зважаючи ні на що», - розповідає Марі Чеба.

Автором відео на пісню виступив режисер і відомий фешн-фотограф Андрій Корінь.

Ідея кліпу базується на сучасному українському балеті «Діти ночі». В цьому спектаклі Марі Чеба надихнув сюжет та образи, які створили Катерина Кухар з Сашею Стояновим. «Через відносини цих андрогінів ми показуємо відносини усіх пар», - пояснює співачка.

«Ми обрали для кліпу балет "Діти ночі", оскільки нас надихає те, що роблять Катя і Саша для української культури. Вони привносять в сучасний балет і балет України дуже багато важливих постанов і подій», - пояснює Марі.

«Тому я хочу звернути увагу самого глядача на постанову цього сучасного балету, - продовжує Андрій Корінь. - Я знаю, що в багатьох людей немає можливості приїхати до Києва, щоб його побачити. Тому ми дуже хотіли би, щоб люди хоча б доторкнулися до тієї атмосфери, яку створили артисти».

Повідомлення

Пошук по сайту