Best Music

MamaRika поділилась грандіозними плани на новий рік.

Новини 19.09.2020
MamaRika поділилась грандіозними плани на новий рік.

Виконавиця КАЧової, свіжої, якісної української музики MamaRika розповіла нам про вихід дебютного альбому та грандіозні плани на новий рік.

1. Найкращий момент року - це ...

 - Звичайно, вихід дебютного альбому "КАЧ". MamaRika народила 11 пісень - 11 різних, але схожих на мене дітей, які є продовженням моєї творчої суті.

2. Що особливо вас надихало в цьому році?

 - Надихали люди, які поруч зі мною. Які вірять у мене, мабуть, більше, ніж я сама. Надихало те, що моя нова музика знайшла свого слухача. Надихала енергія публіки, яку я відчула під час туру #КАЧ.

Нагадаємо, нещодавно MAMARIKA прокачала столицю!

3. Що далося найважче?

 - Боротьба зі своїми внутрішніми демонами. Набуття Сили йти далі. Та чітке дотримання своєї життєвої концепціі робити тільки те, що робиться в кайф!

4. Що вважаєте своїм головним досягненням?

 - Ми з моєю командою за один рік практично з нуля запустили новий проект, презентували повноцінний альбом, чотири кліпи та проїхалися Україною з промо-туром. І головне: ми показали, що є попит на сучасну українську музику, і доказали, що артист може існувати без продюсера.

5. Чи виконали ви все, що запланували на цей рік?

 - Майже все. Фінальною крапкою був перший сольник у Києві, після якого ми отримали купу позитивних відгуків.

6. Які справи ви відклали на наступний рік?

 -Вже на початку року плануємо зняти бомбезне відео на потенційний хіт ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат). А ще буде друга частина всеукраїнського туру.

7. Щоб ви хотіли досягнути у новому році?

 - Ну, мабуть, зібрати стандіон Уемблі та заспівати разом зі Стінгом (Сміється). І щоб MamaRika звучала у кожній хаті. Це максимум. Записати другий альбом КАЧової, свіжої, якісної української музики. Зняти декілька убойних відео. ПроКАЧати країну туром. Та трохи сколихнути "болотце" нашого локального шоу-бізнесу. Це мінімум.

Повідомлення

Пошук по сайту