Best Music

Літо буде танцювальним! Відбулась прем’єра кліпу «Просто танцюй»

Новини 14.12.2019
Літо буде танцювальним! Відбулась прем’єра кліпу «Просто танцюй»

Цього тижня відбулась прем’єра кліпу на пісню «Просто танцюй» від проекту Bakun. Цей трек став справжнім  проривом в ефірі радіостанцій України. З перших тижнів своєї появи пісня здобула багато прихильників, завдяки легкому танцювальному настрою. І вже кілька місяців вона впевнено тримається на верхніх сходинках багатьох чартів. 

Зйомки кліпу «Просто танцюй» відбулися на початку червня у Києві. Режисером цієї відеороботи став Володимир Шурубура. Після довгих дискусій було вирішено знімати кліп одним кадром. Творча команда, яка працювала на зйомках не боялась експериментів і це додало кліпу особливого шарму.  

Bakun: «Ми невипадково вибрали саме таку ідею. Нас надихнули кліпи Джорджа Майкла. Я дуже ціную творчість цього співака і, як тисячі музикантів у цілому світі, поважаю його вклад у сучасну музику».

Звичайно, не обійдеться у кліпі без танців. Спеціально запрошений шоу-балет підготував свою постановку, яка стала родзинкою відео «Просто танцюй». До слова, Bakun готує ще одну несподіванку – англомовну версію цього хіта. Пісня матиме назву «Just Dance». 

Bakun – танцювальний проект українського саунд-продюсера Андрія Бакуна. Старт проекту відбувся у лютому 2017 року. Bakun – це якісна танцювальна музика, народжена в UA

Повідомлення

Пошук по сайту