Best Music

"Холодно і тепло" - новий кліп ULIANA ROYCE

Новини 05.06.2020

У кінці грудня відбулася зйомка другого кліпу молодої української співачки ULIANA ROYCE на пісню «Холодно і тепло», автором якої став співак і саунд-продюсер Артем Пивоваров (Pivovarov Production). Зйомки тривали два дні і проходили в декілька етапів. Спершу в спеціально облаштованому дизайнерами будинку, де декоратори власноруч розробляли і втілювали всі деталі інтер'єру, аж до дрібних елементів. Потім на Київському Морі, де команда більше восьми годин працювала у важких погодних умовах, борючись зі стихією. Фінальна частина зйомок відбувалася в закритому павільйоні, де для кліпу спеціально конструювалися і будувалися декорації, у процесі були задіяні останні розробки комп'ютерної графіки, які в підсумку переносили героїв в різні частини земної півкулі. Для складного монтажу і постпродакшну команді знадобилося майже два місяці кропіткої праці.

Крім незвичайної технічної частини кліп цікавий своєю ідеєю та проблематикою. «Ця історія про двох закоханих, що зустрічаються на відстані, - каже режисер кліпу Артем Шапіренко, - замінивши реальні дотики до тіла коханої людини натисканнями по екрану телефону, а теплі слова - емодзі символами, герої назавжди розчинилися в цифровому світі інтернету».

Кліп має гостру соціальну спрямованість і актуальний меседж для сучасної людини: частіше зустрічатися наживо, говорити, спілкуватися і бачитися, а не проводити життя біля екранів гаджетів. «Жива зустріч завжди краще сухого тексту в ваших чатах, - каже ULIANA ROYCE. - Stay offline to stay alive. Залишайтеся оффлайн, щоб бути живими ».

Дивіться кліп на всіх музичних телеканалах вже з 28 січня.

Повідомлення

Пошук по сайту