Best Music

Катерина Бужинська презентувала новий трек "Куме золотий"

Новини 06.07.2020
Катерина Бужинська презентувала новий трек

Черговий народний хіт українська співачка Катерина Бужинська представила на своєму офіційному каналі в YouTube, а також на багатьох українських радіостанціях у прямому ефірі.

Нова пісня артистки називається - "Кум мій золотий" і чітко описує стосунки з людьми, які є одними з найбільш близьких - кумами. Трек присвячений її куму Олександру, який днями відсвяткує ювілей - 50 років.

- Не секрет, що існують пісні і про матір, і про батька, про дітей, про багатьох наших родичів, але ось про кумів несправедливо забувають. Але це саме ті люди, з якими можеш поділитися сокровенним, які завжди прийдуть в скрутну хвилину, і які розділили з тобою радість материнства, - коментує вихід нової пісні "Кум мій золотий" співачка Катерина Бужинська. - Такі пісні об'єднують сім'ю, коли всі збираються за одним столом, ця композиція піднімає настрій і відразу хочеться йти в танок.

Варто відзначити, в новій пісні Катерини Бужинської присутні впізнаваний сильний і запальний вокал. А як відзначають багато радійників, музична новинка від артистки не на сезон, адже це ще одна актуальна і "вічна" пісня в репертуарі співачки.

Повідомлення

Пошук по сайту