Best Music

Ірину Федишин довели до сліз на її День народження!

Новости 22.02.2019
Ірину Федишин довели до сліз на її День народження!

Вчора українська співачка Ірина Федишин відсвяткувала свій 30-річний ювілей!

В цей чудовий день зірка отримала багато привітань, подарунків та море квітів. Ввечері Ірину чекав справжній сюрприз! У колі родичів та друзів чоловік співачки Віталій привітав кохану та зізнався, що, на жаль, не мав часу зробити їй гарний подарунок, адже весь останній місяць він та Ірина мають щоденні концерти. Віталій презентував лише маленьку святкову коробочку. Коли ж Ірина її відкрила, вона була неймовірно здивована. Коханий подарував їй ключі від новенького авто Porsche Cayenne.

«Друзі! Я неймовірно щаслива!!! Дякую усім за теплі слова і привітання!!! Це дуже приємно і важливо для мене!!! Я відмітила свій ювілей!!! Спочатку я не планувала святкувати, оскільки кожен день концерти і не було часу на підготовку!! Та чоловік і друзі підмовили, що треба!!! І Це було мега круте день народження!!! Давно я так не веселилась!! Дякую мої друзі, що ви теж "відривались" зі мною!!!

Цього вечора я плакала від радості!!! Не можу описати словами!!! Коханий чоловік подарував авто!!! Це незабутній вечір!!! Дякую тобі, мій Вітусику!!!» - написала у своїй сторінці співачка.

Уведомление

Поиск по сайту