Best Music

Ірина Федишин відкрила для себе Індію

Новости 22.02.2019
Ірина Федишин відкрила для себе Індію

Я нещодавно відкрила для себе нову країну, Індію! Ми всі живемо на одній планеті, але ми такі різні! Це країна контрастів.

Є місця, де може бути все ідеально, а зовсім поряд - суцільний безлад! Мене вразило, як живуть люди і в яких умовах! Багато з них спить просто на вулиці! А в  кого є квартири,  то вони зовсім малесенькі. Дуже багато людей! Як у мурашнику!

Місцеве населення часто просили зробити фото зі мною, адже для них блондинки - це екзотика)))

Їжа дуже відрізняється від нашої, адже вона дуже гостра! Тому в Індії у мене були «розвантажені» дні! Крім того, на вулиці купляти їжу дуже небезпечно для місцевого туриста! Бо готується все у не дуже стерильних умовах! Все побачене настільки мене вразило, що навіть у ресторані було не просто їсти!

Я погуляла містом і не тільки вдень, але й у ночі! Все безпечно! Правда, прогулюючись в 00.00 ночі, я зустріла корову, яка теж прогулювалася вуличками міста. Для індійців це священна тварина. 

Я також відвідала місцеві пам’ятки архітектури та храми. Що найбільше мені сподобалося і по смакувало в Індії - це манго! Просто дуже смачно! Я, навіть, прикупила собі додому! А ще в Індії дуже дружелюбний народ! Нас дуже тепло зустрічали і проводжали!

Уведомление

Поиск по сайту