Best Music

Гурт «TaRuta» відзняв у Прип’яті кліп про кохання

Новини 19.10.2019
Гурт «TaRuta» відзняв у Прип’яті кліп про кохання

Київський WorldMusic гурт «TaRuta» презентував на своїй офіційній сторінці в YouTube новий виднограй на найромантичнішу пісню зі свого репертуару - «ДВОЄ». Відео музиканти знімали наприкінці квітня у мертвому місті Прип’ять. Режисером стрічки виступив молодий кліпмейкер Міха Хайкін, вимушений переселенець з Луганська. Над костюмами та гримом працювала відома київська стилістка Гала Олєцкая-Проскурякова. Зйомки відбувалися напередодні акції пам’яті «Чорнобиль-33», організованої у Прип’яті вніч з 25 на 26 квітня його колишніми мешканцями. В цій акції музиканти гурту «TaRuta» брали безпосередню участь.

У сюжеті виднограю - пост апокаліптична історія кохання двох людей, розлучених у дитинстві жахливою катастрофою. Попри те, що відео знімали у Прип’яті, до реальних подій 33-річної давнини режисер і музиканти вирішили не прив’язуватися.

«Це пісня про любов. Мені хотілося показати, що серце без любові порожнє, як мертве місто Прип’ять. З іншого боку, хотілося передати біль людей від втрати свого рідного, колись квітучого міста – міста «мільйона троянд». Ці люди пережили багато горя, хвороб, але досі продовжують шукати один одного. Для цього створили спеціальний сайт http://pripyat.com/». Один з таких прип’ятчан – наш приятель Олександр Сирота. Саме він і запрошує нас регулярно в «зону відчуження» на мистецькі акції з вшанування жертв Чорнобильської катастрофи. Ми ніколи не маємо забувати того, що сталося 33 роки тому на ЧАЕС», - коментує рішення знімати кліп саме у Прип’яті лідер колективу Заслужений артист України Євген «Їжак» Романенко.

Повідомлення

Пошук по сайту