Best Music

Гурт «TaRuta» відзняв кліп у Прип’яті

Новини 07.06.2020
Гурт «TaRuta» відзняв кліп у Прип’яті

Наприкінці квітня київський WorldMusic гурт «TaRuta» відзняв відео на свою нову, найромантичнішу пісню «ДВОЄ» у мертвому місті Прип’ять. Новий виднограй шанувальники гурту зможуть побачити на офіційному YouTube каналі TaRuta вже під кінець травня.

У кліпі лідери колективу Євген і Олена зіграють роль закоханих «сталкерів», розлучених свого часу жахливою катастрофою на ЧАЕС. Таким чином гурт хоче вкотре нагадати всім про трагедію на Чорнобильській АЕС та про тисячі скалічених життів, які так і не змогли знайти для себе нову домівку, залишаючись всюди і для всіх лише чужаками з клеймом «чорнобилець». Зйомки відбувалися напередодні акції пам’яті «Чорнобиль-33», організованої у Прип’яті вніч з 25 на 26 квітня його колишніми мешканцями. В цій акції музиканти гурту «TaRuta» брали безпосередню участь.

«Це пісня про любов. Її слова трактувати можна по різному. Мені хотілося показати, що серце без любові порожнє, як мертве місто Прип’ять, з одного боку. З іншого, хотілося передати біль людей від втрати свого рідного, колись квітучого міста – міста «мільйона троянд», своїх друзів. Ці люди пережили багато горя, хвороб, але досі продовжують шукати один одного. Для цього створили спеціальний сайт. Один з таких прип’ятчан – наш приятель Олександр Сирота. Саме він і запрошує нас регулярно в «зону відчуження» на мистецькі акції з вшанування жертв Чорнобильської катастрофи. Ми ніколи не маємо забувати того, що сталося 33 роки тому на ЧАЕС», - коментує рішення знімати кліп саме у Прип’яті лідер колективу Євген «Їжак» Романенко.

Режисером відео виступив молодий кліпмейкер Міха Хайкін, вимушений переселенець з Луганська. Над костюмами та гримом працювала відома київська стилістка Гала Олєцкая-Проскурякова. Реліз кліпу очікується у другій половині травня.

Повідомлення

Пошук по сайту