Best Music

Гурт O.Torvald презентував довгоочікувану збірку «Бісайди»

Новости 22.09.2018
Гурт O.Torvald презентував довгоочікувану збірку «Бісайди»

Сьогодні, 12 жовтня, київський рок-квінтет порадував шанувальників новим релізом – платівкою «Бісайди». За словами самих музикантів, їхній студійник «не можна назвати це повноцінним альбомом і не можна назвати EP».

Женя Галич, фронтмен гурту O.Torvald: «Це не зовсім альбом, але вже й не EP. Так склалося, що після підготовки до «Євробачення» ми не займалися музикою, а хотілося б. З травня ми почали повертатися до своїх витоків і побудували для себе зручну студію. Цього разу ми вирішили все робити самостійно. Багато грати, багато займатися музикою – отримувати задоволення так само, як 10-15 років тому. Нам подарували стіл для гри у кікер, ми повісили картинки, плакати. Вирішили повернутися до такого первісного вигадування треків».

До збірки увійшло вісім треків, серед яких: «Марі», «В Подушках», «Ліхтарі», «Не Я», «Бисайды», «Вечер В Рио (feat. Бумбокс)», «В Подушках (Nick Niker remix)», а також переспів пісні «L.V.» із репертуару гурту Скрябін.

Цікаво, що обкладинку для релізу зробив особисто Галич.

«Було багато варіантів для обкладинки: ч\б зображення, фотографії, малюнки художників. Пам’ятаю, ми поверталися після концерту в Сєвєродонецьку і стояли на вокзалі в Краматорську. Ми чекали, коли приїде поїзд, і побачили, як через дві колії, навпроти нас, стояв іржавий вагон. На ньому був намальований хрестик, власне, як у нас. Я швидко перебіг через дві колії і зробив 4-5 фотографій цього хрестика, і вагона в цілому. Так з’явилася обкладинка «Бісайдів», – розповів лідер O.Torvald.

Придбати «Бісайди» можна у онлайн-магазинах Google Play та Apple Music.

Уже четвертого листопада O.Torvald вирушать у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, у рамках якого музиканти відвідають 12 міст.

 

Уведомление

Поиск по сайту