Best Music

"Я Божевільний" - новий сингл Grohotsky

Новини 05.07.2020

Після перемоги у телепроекті “Українська пісня/Ukrainian Song Project” Grohotsky випускає свій новий сингл “Я Божевільний”. Над піснею працювала вся команда проекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project”. Саме за свою перемогу - виконавець отримав нагороду - запис пісні.

“Це новий крок у моїй творчій кар’єрі. Пісня яку ми записали, насправді давно вже є у моєму репертуарі, але для мене є експериментом так як, це нове звучання, яке раніше я не практикував.

Ми довго сиділи на студії, переслухали десятки пісень, довго обирали. І знайшли серед всіх моїх пісень - “Я Божевільний”. Ми спробували - і у нас вийшло. Тож в цій композиції ви почуєте нового Grohotskу”.

“Я Божевільний” - про тонкі грані відносин, коли пристрасть і емоції розбурхують і переповнюють свідомість.

А для того, щоб злетіти над байдужим містом, тобі зможе допомогти лише вчасно підставлене крило коханої людини. Це почуття, які потрібні нам, і які спонукають нас до чогось неможливого, деколи і БожеВільного!

Вже зовсім скоро продакшин проекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project” від зніме видео на пісню “Я Божевільний” Grohotsky.

Повідомлення

Пошук по сайту