Best Music

DZIDZIO попав на три штуки баксів

Новини 25.10.2020
DZIDZIO попав на три штуки баксів

Команда фільму «DZIDZIO Контрабас» презентує другий офіційний трейлер українського народного суперблокбастера, який вийде в кіно вже 31 серпня.

«Ви не подумайте, то не трейлер коштує три штуки, то один з купи жартів, які ви побачите у фільмі. В дві хвилини ми все не змогли запихнути, але сміятися ви будете обов’язково. Бо навіть мій костюм розійшовся по швах поки я дивився трейлер», - запевнив Дзідзьо (Михайло Хома).

«Мені завжди подобаються нові та ризиковані проекти. “DZIDZIO Контрабас” - став саме таким. І я впевнений, що фільм отримає найкращі та найпозитивніші відгуки у людей різного віку та професій», - поділився своїми думками Генеральний продюсер Сергій Лавренюк.

«Ми не випадково вирішили вийти з фільмом перед новим навчальним роком. Нам дуже хочеться, щоб завдяки “DZIDZIO Контрабас” він почався на позитивній та веселій хвилі. Сміятися будуть усі! Гарантуємо!», - додає продюсер фільму Павло Сушко.

«Я отримала масу задоволення на знімальному майданчику працюючи з Дзідзьо – це завжди весело, купа жартів та імпровізації. У фільмі прекрасний акторський склад: Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Ігор Кондратюк, для глядача буде багато несподіванок. В мене незвичайна роль фатальної дівчини, яка єдина в картині розмовляю російською мовою, що підкреслює колорит моєї героїні», - розповідає акторка фільму Олена Лавренюк.

 

Повідомлення

Пошук по сайту