Best Music

Дві прем'єри від БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ під небом Києва – акустична програма та новий сингл #Хочеш

Новости 22.07.2018
Дві прем'єри від БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ під небом Києва –  акустична програма та новий сингл #Хочеш

14 вересня на Тихому концерті БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відбулось одразу 2 прем’єри – вперше було виконано акустичну програму та презентовано новий сингл #Хочеш з майбутнього альбому. Обидві прем’єри були сприйняті з захопленням. Концерт пройшов з аншлагом, але музикантам вдалось створити по-справжньому інтимну, камерну атмосферу і довести, що вони не припиняють експериментувати та шукати нове звучання. В цьому їм допомогли Надія Ніколаєва (терменвокс), Євгенія Смолянинова (віолончель) гурти VRODA та The Oscar Wild, які взяли участь в концерті.

Нову пісню також було виконано в акустичному варіанті, який їй максимально личить – адже вона дуже щира та чутлива. Першими сингл #Хочеш змогли почути фанати БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ в соцмережах. «З величезними хвилюванням і надією, з невиразним задоволенням презентуємо вам першу "ластівку" з наступного альбому...» - написав на своїй сторінці фронтмен гурту Сергій Танчинець.

Також, лідер БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ розказав більше про новий сингл: “#Хочеш - пісня про почуття любові, закоханості, потреби в людині, яку кохаєш. В принципі, про стосунки між чоловіком і жінкою. Це кожному знайоме, або рано чи пізно стане знайомим. Багато кому зрозуміла ця тема.

Насолоджуйтесь! Мені здається, вона вам всім сподобається”.

Дуже скоро цю пісню можна буде почути – не тільки в ефірах радіостанцій, але й наживо – на концертах гурту. Адже БЕЗ ОБМЕЖЕНЬвже розпочали свій осінній тур. Перший концерт відбувся у Лондоні, а вже з кінця вересня розпочнуться концерти Україною. А тут можна подивитись, як пройшло насичене фестивалями та великими концертами літо БЕЗОБМЕЖЕНЬ

 

 

 

Уведомление

Поиск по сайту