Best Music

TANA: «Do not hold me» - Не тримай мене

Новини 29.11.2020
TANA: «Do not hold me» - Не тримай мене

Новий сингл TANA - Do not hold me став поштовхом для нових змін. Україно-британська артистка співає про те, що за минуле триматися не можна. 

Останні 6 місяців спричинили різкі зміни в житті кожного в зв'язку з пандемією COVID-19.

TANA: Нам здавалося, що існують проблеми навіть тоді коли в загальному то все і добре, тоді я абсолютно по іншому дивилася на життя. Але коли настав пік глобальної проблеми, в моїй ситуації мені довелося кинути навчання, залишити дві роботи закордоном, сказати «до нової зустрічі» своїй мрії до якої я прямувала кілька років. Мене тішила тільки одна думка, я повертаюся додому до рідних і близьких. Я тоді сказала, що все моє життя залишилося в Лондоні. Однак це було помилковим висловлюванням, адже щастя вимірюється не в матеріальному. Я прийшла до висновку і говорю сьогодні: все твоє життя це там де твоє серце, а не там де твоя мрія. Все інше тлінне і мінливе. Я не прощаюся з минулим, але я навчилася його відпускати.

Ця пісня говорить про духовне дорослішання, про рух вперед, про те як важливо вміти цінувати сьогоднішній день, і про те, яких би людей ти не зустрічав на своєму шляху, «не твоє» ніколи не буде «твоїм». Умій відпускати непотрібне, вмій відпускати те, що не підвладне твоїм зусиллям і не залежить від тебе, вмій говорити «ну привіт!» обставинам, і приймай те, що є сьогодні, щоб впевнено крокувати вперед і зустрічати «завтра».

Do not hold me - не тримай мене минуле, адже сьогодні я тут, а завтра мене чекає нове «завтра». 

Повідомлення

Пошук по сайту