Best Music

Dima PROKOPOV презентував трек про мінливих дівчат

Новини 29.11.2020
Dima PROKOPOV презентував трек про мінливих дівчат

Молодий український виконавець, після недавнього успіху треку "Самая моя", написав ще один "вірусний" хіт під назвою "Бессонная ноч". Незважаючи на свої роки, Дімі всього 27 років, він вже має чималий життєвий досвід, який натхненно описує в авторських піснях.

Як відомо, перший трек "Самая моя" настільки запав у душу меломанам з усього СНД, що після прем'єри у всіх соцмережах, а найбільше в TikTok з'явилися сотні відео на честь флешмоба. Дівчата з різних країн знімали себе, підспівуючи фразам "Самая моя, нежная моя..» Масштабна підтримка пісні шанувальниками в TikTok, VK і Instagram принесла свої плоди - вже через короткий час перший трек "Самая моя" кілька тижнів лідирував в топі Shazam України і піднявся аж на 17-й рядок загального чарту. Крім того, через два місяці після прем'єри пісня продовжує бути в лідерах серед діджінглов.

- Успіх треку "Самая моя" мене настільки вразив, що я вирішив продовжувати в цьому ж напрямку. Це неймовірне відчуття, ти прокидаєшся вранці і бачиш скільки нових відео вийшло в мережі під твою пісню. Я вперше за кілька років творчості побачив такий фідбек, такий відгук у серцях людей, для артиста це наче крила виростають! - ділиться емоціями Dima PROKOPOV.

Пісня "Беcсонная ночь" розповідає про збірний образ дівчат, для яких хлопці як рукавички, адже щоночі вони в пошуках кращого варіанта. Вельми актуальна тема сучасного світу, коли деякі дівчата шукають не любов, а того, хто зможе забезпечити їм максимальний комфорт і створити всі умови для безтурботного життя. При цьому зовсім не враховуючи, що у хлопців теж є душа і страждаючи, вони марно мріють повернути ту саму незабутню безсонну ніч.

На новий трек "Бессонная ночь" буде зроблено багато реміксів, а також сам співак пропонує надсилати йому свої варіанти реміксів в соцмережі. За словами артиста, йому хотілося б, щоб ця пісня звучала на всіх дискотеках, незважаючи на те, що комусь вона може здатися меланхолійною. До слова, деякі музичні критики вже охрестили цю пісню напрямком "сумний денс".

Повідомлення

Пошук по сайту