Best Music

Діма Коляденко заінтригував першими кадрами нового кліпу

Новини 21.02.2020
Діма Коляденко заінтригував першими кадрами нового кліпу

Відомий український співак і шоумен Діма Коляденко готується потішити слухачів новим кліпом на свій хіт «ТУМБАЛА Є»! Автор музики та слів Андрій Француз.

Діма Коляденко заінтригував першими кадрами зі знімального майданчика. Режисером роботи стала кліпмейкер Олена Вінярська, а зйомки пройшли в заміському спортивному клубі Equides Club.

Цікаво, що зйомки кліпу «ТУМБАЛА Є» Діма Коляденко спеціально призначив у свій день народження. Артист любить творити в День народження і вважає це дуже символічним! За словами артиста, ця відеоробота стане кращою в його кар'єрі. Яскраві образи Діми, стильні героїні, красиві локації і все це «приправлено» елементами гумору.

"Мені здається, що кліп «ТУМБАЛА Є» моя найкраща робота. Завдяки, звичайно ж, і режисерові Олені Вінярській. Скажу чесно, що та картинку, яку я бачив в моніторі на майданчику, я від неї в захваті... Я дуже задоволений режисурою, ідеями та всіма задумами. Це буде хайп! Зі мною будуть прекрасні героїні, прекрасні артистки, яких я довго шукав. Я все думав кого ж зняти в кліпі? Яку дівчину-Тумбалу? І я вибрав дві Тумбали – це прекрасні дівчата, найкращі, мої телевізійні подруги: Анфіса і Таня. Ці дівчата працюють на телебаченні. Анфіса вже навіть знімалася в кіно. А у Тетяни була мрія знятися в кліпі, наприкінці зйомок, вона мені сказала «Моя мрія здійснилась. Я мріяла, а ви мене запросили. Яка я щаслива блондинка!» Мені дуже подобається, що мрії у людей збуваються і я допомагаю їм здійснювати це. Вони впоралися з поставленим завданням на 100 балів!" – розповів про кліп та головних героїнь своєї відеороботи співак Діма Коляденко.

Кожна секунда на знімальному майданчику була продумана та розрахована: грим артиста, приїзд дівчат-героїнь, зйомка крупних планів, зйомка гольф-поля та всіх кадрів для кліпу. Але, як зізнався Діма, був форс-мажор. Несподівано під час зйомок «ТУМБАЛА Є» пішов дощ, гроза, блискавка, ураган і зйомки кліпу опинилися під загрозою зриву, на що шоумен сказав: «Ми знімаємо мій кліп за будь-якої погодної ситуації!». А вже через годину вийшло сонце.

"Кліп буде досить несподіваним, як для такої серйозної пісні. В кліпі є дуже багато смішних моментів. Мені дуже хотілося створити такий кліп, якого ще не існує в українському і світовому шоу-бізнесі. Я хотів, щоб я в цьому кліпі був абсолютно новий! Кліп «ТУМБАЛА Є» дуже сучасний, з елементами гумору та іронії. Я дуже люблю добрі кліпи і я щасливий, що у мене вийшов саме такий кліп, який придумала мені сама Олена Вінярська!"- розповів про зйомки кліпу артист.

Новий кліп Діми Коляденко «ТУМБАЛА Є» - це гумор, це графіка і неординарний сюжет! Вже у жовтні кліп можна буде побачити на телебаченні та в мережі.

Повідомлення

Пошук по сайту