Best Music

«Де шукати тебе любов?»: Українська артистка Shalena презентувала новий сингл

Новини 29.11.2020
«Де шукати тебе любов?»: Українська артистка Shalena презентувала новий сингл

Сьогодні, 12 вересня українська артистка і сонграйтер Shalena презентувала свій новий трек під назвою «Tinder». Цей день артистка вибрала не даремно. Саме 12 вересня була заснована соціальна мережа для знайомства Tinder.

Пісня «Tinder» розповідає про нашу з вами реальне життя. Зараз більшість людей відвикли або стесняються звичайних знайомств з протилежною статтю на вулиці або в закладі. Всі переходять на знайомства в віртуальному світі або ж в соціальних мережах, і намагаються знайти любов там, але часто ця «любов» залишається тільки в рамках відправлених сердечок у відповідь.

«Для мене кожна пісня - це свого роду історія, яку я хочу розповісти, чи думка, яку хочу донести до суспільства. Так і мій наступний трек «Tinder» пов'язаний безпосередньо з реаліями нашого покоління - століття віртуального світу, нововведень, і digital. Не дивлячись на величезну кількість гаджетів, а також засобів для зв'язку, стало важче відшукати щось справжнє і врешті-решт зустріти справжнє кохання. Проблеми сучасного світу тісно переплітаються з самотністю - коли ти онлайн, але в кімнаті порожньо.

Всі кудись поспішають, у багатьох немає часу на пошуки. А адже життя - це вічний пошук, починаючи з правильно обраного місця в маршрутці, і закінчуючи, взагалі, сенсом самого життя.

Tinder - соціальна мережа, яка націлена на знайомства, адже саме в ній можна познайомитися з людиною, якого, можливо, ти б і не зустрів ніколи в житті. Головне не забувати про те, що життя - не віртуальний світ, а почуття - не гра. І нехай ми знайомимося в віртуальному просторі, ну а любов повинна бути реальна »- поділилася українська співачка Shalena.

Нагадаємо, що 29 липня нова українська співачка SHALÉNA презентувала на міжнародний день тигрів сингл «Тигри», який отримав досить велику кількість схвальних відгуків.

Повідомлення

Пошук по сайту