Best Music

Божена Дар розповіла про найголовніше за рік

Новости 19.12.2018
Божена Дар розповіла про найголовніше за рік

Молода та перспективна українська співачка Божена Дар, яка недавно розпочала свій творчий шлях як сольна артистка, розповіла нам, що запланувала на наступний рік.

1. Найкращий момент року...

 - Для мене, якщо говорити про музику - це чути свої пісні по радіо, бо це дуже надихає на подальшу творчість, а в особистому житті - це відпочинок із своєю сім'єю.

2. Що особливо Вас надихало в цьому році?

 - Особливо мене надихали хлопці до яких я їздила в АТО, тому, що там така атмосфера, яка є у нас в Україні. Коли ти повертаєшся в Київ, тут дуже спокійно. Своє натхнення в музиці я знаходжу завдяки поїздкам в АТО. 

Нагадаємо, Божена Дар презентувала нову пісню «Повернись»

3. Що далося найважче ?

 - Так, як в мене маленька дитина, тому на даний момент доводиться поєднувати виховання донечки та творчість. Звичайно, найважчим видалось те, як правильно розрахувати час, щоб встигати приділяти увагу чоловіку та дитині.

4. Що вважаєте своїм головним досягненням?

 - На даний момент, я вважаю, що головним досягненням цього року є запис першого сольного альбому. Адже нарешті я дійшла до того, до чого так довго йшла. До самостійності.

5. Чи виконали Ви все що запланувала на цей рік?

 - Я мабуть, навіть перевиконала свій план:) Тому так, все, що я запланувала - виконала.

6. Які справи Ви відклали на наступний рік?

 - На наступний рік я відклала найважливішу справу - це демо версія мого першого сольного відеокліпу. Для мене це дуже важливо, тому в цьому році я не стала поспішати. 

7.Щоб Ви хотіли досягнути у новому році?

 - У новому році я хотіла б досягнути дійсно таки популярності себе як творчої одиниці в шоу-бізнесі. Також завоювати на М1 хоча б якусь нагороду за свої пісні та роботу і мати свою аудиторію та улюблену публіку.

Уведомление

Поиск по сайту