Best Music

Assol – учасниця Національного відбору на «Євробачення»

Новини 05.06.2020
Assol – учасниця Національного відбору на «Євробачення»

Артистка побореться за право представляти Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2020» у Роттердамі

Сьогодні, 17 січня, Національна телекомпанія України та телеканал СТБ оголосили список учасників Національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2020». Однією з учасниць відбору стала співачка Assol.

За словами артистки, її участь у конкурсі має важливе соціальне значення, а пісня, яку вона обрала для виконання, присвячена важливій проблемі.

«Моя пісня, яку ви почуєте вже дуже скоро, називається Save It. Вона про те, як важливо берегти планету, де ми живемо, охороняти природу, почати діяти з самого себе. І кожен з нас може зробити свій внесок: не кидати сміття під ноги, не використовувати пластик, правильно сортувати відходи. Мені дуже хочеться, щоб українці звернули увагу на нашу країну. Є ризик, що ми останнє покоління, яке може щось змінити. Ця пісня народилася в найправильніший момент, і я подумала, що зобов'язана її показати на «Євробаченні», розповісти про це! Моя пісня не просто про глобальні проблеми – вона про нас. Потрібно почати з себе, аби допомогти іншим» – розповідає Assol.

2019 рік став переламним у кар'єрі співачки. З відзнакою закінчивши лондонський Coventry University, вона вийшла заміж за свого обранця Артема, з яким була знайома з дитинства. А в кінці жовтня 2019-го, після дворічної перерви гучно повернулася на музичну сцену, виступивши в фіналі проекту «Танці з зірками», і перезапустила свою творчість – стала Assol. Артистка випустила авторський трек «Тобі», присвячений чоловікові, і зняла романтичний кліп.

Півфінали Нацвідбору відбудуться 8 та 15 лютого, фінал – 22 лютого в Палаці культури КПІ. У якому півфіналі, і під яким номером виступить Assol, стане відомо після жеребкування вже незабаром.

Повідомлення

Пошук по сайту