Best Music

Артем КАЙ презентує нову відео роботу «Там, де ти»

Новости 24.01.2019
Артем КАЙ презентує нову відео роботу «Там, де ти»

Український співак Артем КАЙ презентує нову відеороботу на сингл «Там, де ти», де розкриває подробиці особистого життя.

У кліпі розгорнута ідея зародження почуттів цілковито протилежних людей. Неначе «Інь» та «Ян», коли жіноче тягнеться до чоловічого, щоб розпочати бурхливий роман. Він – успішний бізнесмен з непохитними принципами та планами на майбутнє. Вона – вольова, незалежна та амбіційна жителька великого міста. У кожного з них власний ритм життя та мрії, які навряд чи б переплелися, проте стан речей змінює один єдиний випадок… Одна доленосна зустріч.

Героїнею майже автобіографічного кліпу стала співачка Lida LEE, окрім того до зйомок були залучені ще 7 акторів.

Однією з локацій музичної короткометражки став столичний хмарочос - як символ кохання, котре сягає неба. «Висота, як і закоханість, асоціюються в мене зі свободою, від якої перехоплює подих та прискорюється серцебиття. Сподіваюся, глядачі відчують ці емоції», - ділиться артист.

Ще одним знімальним майданчиком режисер кліпу Влад Разіховський обрав квартиру з незвичайними декораціями, де Артем повністю перевтілюється і піддається своїм почуттям.

«Мені було дуже незвично приміряти новий образ, але я досить швидко увійшов у роль успішного та непохитного бізнесмена. Проте кохання знову змусило нагадати мені того, ким я є на справді – романтичним та чуйним молодим чоловіком»

Уведомление

Поиск по сайту