Best Music

Аншлаг!!! 50 тонн обладнання!!! Зламаний каблук!!!У Львові Ірина Федишин показала шоу європейського рівня

Новости 22.02.2019
Аншлаг!!! 50 тонн обладнання!!! Зламаний каблук!!!У Львові  Ірина Федишин показала шоу європейського рівня

У Львові на днях з аншлагом пройшов сольний концерт української співачки Ірини Федишин, який відбувся в рамках всеукраїнскього туру. Зовсім не дивно, що співачка знову зібрала аншлаг, так як Ірина Федишин єдина українська співачка, яка в один день тричі збирала аншлаг у львівському оперному театрі.

Цього разу Ірина Федишин підкорила палац спорту «Велотрек СКА» - один з найбільших концертних майданчиків Львова, на якому виступали такі світові зірки, як: гурт Scorpions, Dj Armin Van Buuren та інші, чим поставила новий власний рекорд - понад 4000 людей прийшло на концерт.

Для організації масштабного дійства використали понад 50 тонн обладнання, на сцені завдовжки 60 м. Для реалізації світлових ефектів було залучено одних з підрядників пісенного конкурсу «Євробачення». Режисером шоу став продюсер та чоловік співачки – Віталій Човник. Ірина Федишин і її команда підготували для шанувальників масштабні декорації, світлове і відео шоу, а також колоритні та дизайнерські костюми. Практично кожна пісня супроводжувалася своєрідною театралізованою постановкою. А ще на сцені з’являлися живі птахи, авто, яке розпиляли на частини та багато іншого. Понад 50 артистів на сцені – балет «ID» та театр танцю «Форсайт» Олександра Лещенко. Експерти стверджують, що це одна з найкращих шоу-програм сучасної української пісні.

Під час концерту Ірина презентувала шанувальникам свій новий альбом «Ти тільки мій », що став шостим у її творчому доробку. Не обійшлось і без курйозних випадків. Під час п'ятої пісні у артистки зламався каблук і вона впала прямісінько на сцені, та глядачі з розумінням віднеслись і дуже підтримали Ірину.

«Дякую Львів!!! Дякую кожному, хто був зі мною у цей незабутній вечір!!! Щиро дякую моїй мега професійній команді, яка відпрацювала на всі 200%!!!Дякую усім. Наступний Київ - 9 листопада» - написала співачка на своїй сторінці у фейсбук.

В соціальних мережах жваво обговорюють цю мега подію, яка відбулася у Львові , навіть деякі порівнюють її із Греммі.

Нагадаємо, що Ірина Федишин немає жодних звань та титулів, не брала участь в жодному телепроекті і сьогодні являється найбільш гастролюючою співачкою в Україні. Ірина продовжує свій тур містами та 9 листопада виступить у Києві, квитків на концерт вже практично не залишилось.

Уведомление

Поиск по сайту