Best Music

22 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЗА «КОНТРАБАС»

Новости 22.02.2019
22 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЗА «КОНТРАБАС»

Понад 310 тис. глядачів та більше 22 млн грн зібрала в українському прокаті стрічка «DZIDZIO Контрабас». Саме з таким результатом завершується 11 тиждень прокату фільму, який на сьогодні вважається найуспішнішим серед вітчизняних фільмів 2017 року.

«Все життя я мріяв стати великим артистом! Всьо, тепер я ним стану!» - коментує Дзідзьо (Михайло Хома), генеральний продюсер і виконавець головної ролі.

«В українському кіно є традиція – відсутність перемоги. Перемогою в українському фільмі традиційно вважається сумна пісня у фіналі і гордий погляд у бік ворога. Дзідзьо, мабуть, не попереджали. Він зухвало порушує традицію. І перемагає», — кінорежисер, Голова Правління Української кіноакадемії Михайло Іллєнко про успіх «DZIDZIO Контрабас».

«Секрет успіху, бодай і відносного, «DZIDZIO Контрабас» — не в потуранні поганим смакам, а в тій матерії, з якою працюють автори. Перед нами українське життя, з якого вилучили мрію», - Сергій Тримбач, кінокритик.

Синопсис: Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi - для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все.

Уведомление

Поиск по сайту