Best Music

12 квітня 2019 року в ЦКМ «КПІ» відбудеться благодійний концерт GRAND ROCK PIANO SHOW

Новини 25.01.2020
12 квітня 2019 року в ЦКМ «КПІ» відбудеться благодійний концерт GRAND ROCK PIANO SHOW

Це масштабне шоу в рок-жанрі з головним інструментом - роялем, а основну програму складають світові хіти, саундтреки до кінофільмів, авторські композиції, а також класична музика в рок-обробці. Захід відбудеться за участю симфонічного оркестру, рок-бенду, хору та балету.

Організаторами концерту є Громадська організація «Скарбниця проектів» та Ярослав Олійник - композитор, піаніст-віртуоз, геніальні імпровізації якого підкорили 12 країн Європи, лауреат найпрестижніших фортепіанних конкурсів України, Чехії, Німеччини, Італії, Іспанії та Франції.

Цей концерт Ярослав присвячує пам'яті свого батька - Сергія Олійника, учасника АТО, який трагічно загинув від рук вбивці, захищаючи свого сина, 22 червня 2017 біля станції метро «Золоті Ворота» в Києві. Весь прибуток буде спрямована в благодійний фонд «Таблеточки», що допомагає дітям, хворим на рак.

"Мій батько вчив мене, що треба, щось залишити після себе, - розповідає музикант, - В нашому випадку - це музика, це посмішки дітей, що будуть світитися від радості, тільки тому, що можуть жити далі. Як мало потрібно для щастя."

Організатори обіцяють, що жоден не залишиться байдужим, адже зможе зануритися в неймовірну атмосферу рок дійства, насичену найяскравішими емоціями.

Також, перед концертом буде благодійний аукціон, організований «Скарбницею проектiв» та фондом «Подушка добра», на якому будуть виставлені лоти, надані відомими особистостями і не тільки (95 квартал, Ростислав Валіхновський, Денис Бігус, Настя Максимова, Анна Воронцова, Максим Ткаченко та багато ін.).

Кожен бажаючий зможе забрати не тільки частинку тепла в своєму серці, а й придбати вподобаний лот, і тим самим, пожертвувати кошти в благодійних цілях!

Сам захід також підтримують такі популярні телеведучі як Яніна Соколова та Тимур Мірошниченко.

Повідомлення

Пошук по сайту