Best Music

1 вересня: якими були українські зірки у школі?

Новости 14.12.2018
1 вересня: якими були українські зірки у школі?

Всі ми родом з дитинства: і 1 вересня у нас було, і перша двійка і перший успіх в стінах рідної школи.

Наші зірки поділились своїми шкільними фотографіями та розповіли цікаві шкільні історії.

 Ivan NAVI: "На уроці хімії, яка мені дуже важко вдавалась, я списав відповіді на контрольній у дуже красивої дівчинки, яка сиділа поруч. За це мені вчителька вліпила двійку, бо списав я з тими ж помилками, що були й у сусідки по парті. Та це виявилось на краще - ця дівчинка нарешті звернула на мене увагу і відповіла взаємністю на мої залицяння. З того часу я зробив висновок, що хімія між людьми - це більше "моє", ніж хімія зі шкільної програми. До речі, саме про це і буде мій новий трек, реліз якого готуємо наприкінці вересня." 

E.K.A

«В школі я була солісткою вокального ансамблю, професійно займалась волейболом, грала за школу в настільний теніс. Цілком і повністю була творчою і спортивною дитиною, але вчитись не любила. Закінчуючи випускний клас, постав вибір ким бути - професійною співачкою чи обрати спорт. Це був важкий вибір - і тоді втрутилась доля. На одному з тренувань я зламала палець на руці, і це стало поштовхом, що треба обирати творчу кар'єру. »

LOOKINICH

«Коли я йшов у перший клас, був дуже щасливий і гордий, бо у мене був нереальний Діснеєвський портфель - найкрутіший у класі. На мене завжди 1-го вересня чекали класні подарунки, тому, що 1 вересня випадали і перший дзвоник, і мій День народження.»

Анна - Марія

«Помним начало первого класса и окончание школы - мы были на сцене. Очень любили нашу первую учительницу - Людмилу Аркадьевну. На выпускной не стали "париться" над нарядами, как некоторые девчонки, а одели одни из наших концертных костюмов. Мы были хулиганками! Во втором классе нас коротко подстригли и мы ходили как два пацаненка. Мы могли за себя постоять. В пятом классе "дали сдачу" мальчику, и он забрался от нас на дерево! Тем не менее, нам приятно, что наши фотографии висят в школьном музее, рядом с такими великими людьми, как Курчатов, Менделеев, Спендиаров, которые имели непосредственное отношение к нашей школе.

Virginia

«Очень хотела в школу (как все дети, пока не знают, что их ждет). Для меня это был праздник, мне казалось, что я уже такая взрослая. Еще мне очень хотелось, чтоб у меня было много фломастиров и красивых маркеров, но к сожалению тогда у родителей не было возможности их купить. Зато у меня был разноцветный портфель и я его гордо несла на линейке. Потом его часто гордо несли родители или дедушка, когда забирал меня со школы, потому что он был очень тяжелым. Еще я пошла в 1 класс в тот год, когда выпустили первые гривны и бабушка подарила мне 1 грн. Мне очень хотелось купить на нее мороженое или сладости, но она подписала ее и сказала, чтоб она осталась на память.”

Dima Libra

«Я никогда не был отличником. Ну разве только в начальной школе. Первые три года достаточно просто быть отличником, ведь весь ужас гуманитария, вроде алгебры и физики, начинается гораздо позже. Так вот, я вполне постепенно шёл к своим тройкам и даже двойкам. О пятёрках говорить скучно. Помню свою первую двойку, это было в классе третьем. Моя первая учительница, Татьяна Васильевна, что-то рассказывала нам, а я был весь в своих мечтах и фантазиях.»

Paulman

“Трапилось так, що в Україні у дитинстві я бував не так вже і часто, адже тоді проживав у Англії, а пізніше у Німеччині. До школи ходив теж у різних країнах, то ж історій пов'язаних зі шкільним життям і справді багато. Хоч я ніколи не назвав би себе учнем, з яким завжди мали проблеми вчителі, зразковою поведінкою теж не виділявся. Ніколи не забуду як я "підірвав" шкільний туалет, щоб не писати контрольну роботу з математики, я був готовий на все. Директор школи досі не знає хто це був, надіюсь, ніколи і не дізнається або не читатиме цього тексту. У різних школах, а їх у мене було п'ять, по-різному доводилось привертати увагу дівчат, то ж думаю всім вже стало зрозуміло, чому я подався у музику.”

 VLADA 

«Певица в школе была прилежной ученицей, ко всему подходила с ответственностью, и даже была выбрана старостой класса. В свободное время от занятий в школе, училась музыке и игре на фортепиано, и уже с самого детства знала, что выберет творческую профессию.»

Ірина Федишин майже зовсім не змінилась

Гурт Mirami

  

 

 

 

 

 

 

Молодий та перспективний гурт Midnight Daddies

 

 

Уведомление

Поиск по сайту