Best Music

Артисты
Артисты

VIRGINIA

"поп"


VIRGINIA (справжнє ім’я Анастасія Гаврилюк) – співачка та автор пісень в стилі pop, indie pop, pop rock, учасниця шоу Х-фактор, екс-солістка гурту SMS, викладач вокалу Вокальної Академії Олександра Пономарьова.

Дебютом Анастасії стало інтерв’ю та виконання пісні в прямому радіоефірі в три роки. З тих пір дитинство та юність співачки були наповнені музикою та творчістю. Вона стала солісткою шкільного рок-гурту, учасницею багатьох музичних концертів і переможицею конкурсів талантів.

У 2010 році Анастасія стала солісткою гурту SMS, у складі гурту записала декілька пісень та знялась у кліпі “Читай по губам”. Співачка зізнається, що хоча, на жаль, SMS зупинили концертну діяльність через декілька років, вона отримала велизечний сценічний та телевізійний досвід завдяки концертним турам, виступам на відкритих площах, інтерв’ю та участі в різних телепередачах (Підйом, Анекдоти по-українськи, Співай, якщо зможеш, Говорить Україна, Ранкові Курасани, Територія обману, Слабо, Фольк-м’юзік тощо).  

У 2015 Анастасія підкорила глядачів своїм виступом на шоу Х-Фактор. Кількість переглядів її відео стрімко зростала вже з перших днів і зараз налічує більше 2 мільйонів, продовжуючи завойовувати публіку.

Підтримка глядачів та друзів надихнула співачку розпочати свій проект, який отримав назву VIRGINIA, як символ чистоти, світла та щирості. Співачка почала  реалізовувати свої сольні ідеї, записувати авторскі пісні і випустила свій перший single Perfect day.  Ця пісня про красу та цінність життя, про те, що ми так часто забуваємо - бути вдячними за кожен сонячний день, позитично ставитись до будь-яких неприємностей, вірити в свої сили і просто бути собою. Це послання стало основою першої відео-роботи співачки, в якій вона проявила себе ще і в якості режисера. Через деякий час VIRGINIA записала пісню із назвою «Вірю, що колись». Цікаво, що пісня була написана ще у 2007. За словами співачки їй ще в юності здавалось, що багато людей забувають про головні цінності, їй хотілось, щоб усі навколо були трішечки добрішими, привітнішими, та не зраджували почуттям заради матеріальних дрібниць. Сьогодні пісня наповнилась новим змістом, вірою в нове мирне майбутнє, в добро і силу любові. Пісні «Perfect Day» та «Вірю, що колись» звучать на всеукраїнських, регіональних радіостанціях України та міжнародних подкастах.  Пісня «Perfect Day» також увійшла у плейліст радіостанцій Італії та США.

Новий single “Тримай мене” (2017) наповнений теплом світлого почуття.  Як зізнається Анастасія, пісня була присвячена нареченому, і останні її рядки написані в ніч перед весіллям. Щирість виконання,  ніжність та мрійливість ніби відтворюють затишок обіймів найближчої людини і відкривають світ найтепліших відчуттів та емоцій. “Для мене музика - це можливість поділитись своїми думками, своїми почуттями, тим, що мене надихає, що турбує, тим, що робить мене щасливою”, - розповідає VIRGINIA, - “і якщо мої думки і мелодії є близькими комусь іще, я цьому неймовірно рада і це надихає мене на нові музичні відкриття”.


Уведомление

Поиск по сайту