Best Music

Артисты
Артисты

Роман Скорпіон

"поп"


Роман Скорпіон - молодий, успішний співак, ведучий і композитор.

Народився 9 листопада 1990 року у м. Львові. Ще у підлітковому віці  співав у церковному хорі. Закінчив музичну школу по класу акордеон. 

Коли настав час вибору професії, батьки артиста дуже хотіли, аби він став кухарем, проте самому Роману ця професія зовсім не подобалася, і він уперто продовжував займатися музикою. Це захоплення переросло в рішення стати професійним співаком, музикантом, композитором.

По закінченню школи вступив до Училища культури та отримав омріяну з дитинства професію. Талант, працьовитість та наполегливість дозволили Роману увірватися в український шоу-бізнесу, і фанатів творчості з кожним днем стає все більше й більше, а Роман стрімко наближається  до бажаної мети .

Роман рано осиротів. Після смерті мами став найстаршим у родині, тож замінив батьків і став підтримкою  п’ятьом братам і сестрам адже батько пропав безвісти.

У 2014 році вийшла, написана Романом прониклива пісня - «Мама», у якій автор передав усі свої почуття, які не встиг висловити їй за життя.

Витримавши такі життєві випробування, Роман бере участь у благодійних заходах: підтримує онкохворих людей, приділяє багато уваги дітям-сиротам, адже сам добре розуміє, що таке життя без батьків.

У 2013 році  співак стає обличчям глянцевого журналу "Майже одружені", інтерв’ю з ним друкують багато періодичних видань, які розповсюджуються  на території Західної України.

Вже знято п’ять кліпiв на пісні Романа Скорпіона: "Поцілую", "Отпускаю", "Я так счастлив с тобой", "Города " «Закохався». 

Наразі Роман  закінчує роботу над першим студійним україномовним альбомом. Він є автором текстів і музики всіх пісень, що входять до альбому.

Роман Скорпіон цілком сконцентрований на музичній кар'єрі, оскільки творчість - це і є його життя.

 

 


  • Роман Скорпіон - Серце

    Роман Скорпіон Серце

  • Роман Скорпіон - Давай будем разом

    Роман Скорпіон Давай будем разом

  • Роман Скорпіон — Закохався

    Роман Скорпіон Закохався

Уведомление

Поиск по сайту