Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Олександр Пономарьов

"pop"

Artboard 1

Пономарьов Олександр – народний артист України, співак, поет, композитор, аранжувальник, телеведучий, актор і музичний продюсер. Багаторазовий володар титулу «Кращий співак року», виконавець державного гімну України, перший учасник від України на міжнародному конкурсі «Євробачення», ініціатор та учасник благодійних заходів, володар численних премій та нагород.

У 1996 р. на престижному Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Ялта-96» став володарем Гран-прі. Цього ж року вийшов у світ перший музичний альбом «З ранку до ночі».

У 1997 р. на Міжнародному фестивалі «Таврійські ігри» здобув нагороду Всеукраїнської премії в галузі музики та масових видовищ «Золота Жар-птиця» у номінації «Співак року». Цього ж року в межах загальнонаціональної програми «Людина року» здобув номінацію «Зірка естради року». Того ж року вийшов у світ другий альбом — «Перша і остання любов».

21 грудня 1997 р. в київському палаці «Україна» при повному аншлазі відбувся сольний концерт — «Перша і остання любов».

У 1998 р. отримав звання Заслуженого артиста України (на той час став наймолодшим Заслуженим артистом). В лютому-березні 1998 р. відбувся перший в історії незалежної України «живий» всеукраїнський гастрольний тур по 25-ти містах України.

26 травня 1998 р. створив продюсерський центр «З ранку до ночі».

16 грудня 1998 р. в палаці «Україна» на церемонії нагородження Всеукраїнською премією в галузі музики та масових видовищ втретє поспіль отримав перо «Золотої Жар-птиці» в номінації «Співак року».

У липні 2001 знову став «найкращим співаком України» (єдиний український артист, який п'ять разів поспіль здобував премію «Золота Жар-птиця»).

3 листопада 2002 р. відбулась прем'єра кліпу на пісню «Човен», знятого у Венеції.

У червні 2003 р. відбувається дебют в кіно (у чотирьохсерійному фільмі «Особисте життя», де зіграв роль співака Влада Хмельницького).

18 серпня 2006 р. Президент України Віктор Ющенко присвоїв Пономарьову звання народного артиста України.

2011 року отримав музичну премію YUNA у категорії «Найкращий виконавець» за досягнення у музиці за 20 років.

2017 відбулася прем'єра нового відео на пісню "Полонений".


  • Олександр Пономарьов – Море

    Олександр Пономарьов Море

  • ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ – ЗИМА

    ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ ЗИМА

  • ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ - НАЙКРАЩА

    ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ НАЙКРАЩА

Повідомлення

Пошук по сайту